acaba boş gebelikmi

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
2.094
5
mrb.Allah izin verirse bende ekimde doğurucam ama 5 hafta 4 günlük hamileyim vajinal ultrasonda yalnızca kese görünüyo yani bebek ve yolk kesesi yok.bu haftalarda göremeyip sonra gören varmı arkadaşlar?

selam bende 7+2 günlük hamileyim.Bende 5 haftalıkken doktora gitmiştim.Benim gebelik kesem görülmemişti. 2 hafta sonra tekrar gittim. Allaha çok şükür bebek ordaydı. İnşallah senin bebişinde ordadır. Allah hepimizin bebeklerini hayırlısıyla saglıklı kucagımıza almamızı nasip etsin. AMİN.

amin inşallah içimi rahatlattın valla inşşallah haftaya bizde görürüz

mrb.Allah izin verirse bende ekimde doğurucam ama 5 hafta 4 günlük hamileyim vajinal ultrasonda yalnızca kese görünüyo yani bebek ve yolk kesesi yok.bu haftalarda göremeyip sonra gören varmı arkadaşlar?

canım benimde 6+3 ultrasonda gebelik kesem gözüktü ama bebişim gözükmedi bu haftasonnu gidicem gene...daha önceki gebeliğimdede böle olmuştu...3 hafta sonra gözüktü...üzülme inşallah görücez bebeklerimizi....cumaretsi gidicem görünürse yazarım gene...dua et fazla kafana takma moralini bozma ok...hamilelikte en iyi yapman gereken şey moralini yüksek tutman...

kızlar zaten 5. hafta normali sadece kesenin görünmesidir, içindeki embriyo daha geç olusuy, önce kese, embriyo 7. hafta rahat görünüyo endişelenmeyin yani, bende sanırım o zaman görmüştüm ilk, sonrada kalp atışları önemli, inşallah sorunsuz geçer hepimizinki, sağlıklı doğumlar diliyorum

destina merak ettim dr gittin mi durumun nasıl.inşallah görünmüştür minik meleğin

Kızlar destekleriniz için saolun bebişimi gördük allahıma binlerce şükür olsun kalp atışlarınıda gördük.Allah hepimizin yavrularını kucagımıza almayı nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…