Acaba bebiş var mı?

melek.boz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2009
1.764
0
Az önce hastaneye gittim, kan tahlili verdim ama sonucu yarın vereceğiz dediklerinde yıkıldım sanki. İdrarda negatif çıktı. Adeti bugün yarın bekliyorum bebiş yoksa. Ultrasonla bakalım dedi çok üzgün göründüğüm için heralde, karından baktı. Rahimde kalınlaşma var gibi dedi. Merak içindeyim, rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

ınsallah hayırlısıyla olur cnm bu ay olmsa dıger ay olur nıye sıkıyorsunkı canını

Az önce hastaneye gittim, kan tahlili verdim ama sonucu yarın vereceğiz dediklerinde yıkıldım sanki. İdrarda negatif çıktı. Adeti bugün yarın bekliyorum bebiş yoksa. Ultrasonla bakalım dedi çok üzgün göründüğüm için heralde, karından baktı. Rahimde kalınlaşma var gibi dedi. Merak içindeyim, rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

inş hamişsindir canım..ne gibi belirtilerin vardı ??inşşallah yrn poiztif olur..haber ver mutlaka..:CüvCüv:

Ya niyeyse gözyaşlarımı tutamıyorum, iyice strese sokmuşum kendimi heralde, inanır mısınız adet belirtisi yok hiç, ne göğüs şişliği ne de başka bişey. Normalde adetim sinyal verirdi. Göğüsler sızlardı. Yalnızca çok afedersiniz vajinal kuruluk benziyor belirtilerde. Yarın olur mu bana acaba?????

X