Aç kollarını sevdiğim..sana geliyorum..

B

busra_tuna

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi busra_tuna
Ey yüregi askla yosun tutmus sevdalim bak nekadar az kaldi kavusmamiza sadece günler kaldi aylari degil günleri sayiyorum simdi.
Bir mahkumun beraatini bekler gibi bekliyorum o vuslat gününü
o gün dünyalar benim olacak iste o gün yeniden dogacagim budefa yanimda sen olacaksin
baksa ne isterimki Tanridan seni bana verdi ya yüreginde bana yer ayirdi ya
öyle mutluyum ki bu aralar icim icime sigmiyor herkese seni anlatiyorum
seni okadar iyi taniyorlarki sorma
tanistirmaya gerek kalmayacak anlayacagin
Bir sarki gibisin beni benden alan, bir kemanin telleri gibisin her dokunusta eriyip bittigim
sen bir anne gibisin bir anne gibi sefkatli, sen bir baba gibisin bazen catik kasli bazen otoriter ama bir okadarda yufka yürekli
sen bir abla gibisin derdimi acabildigim, omzunda aglayabildigim,
sen bir dost gibisin zor zamanlarimda yanimda olan derdime care bulmaya calisan,
sen bir bebek gibisin gülüsüyle bana dünyalari veren,
sen bir yildiz gibisin gecemi aydinlatan,
ve sen bir siir gibisin her okuyusta kendimi buldugum,
Sen benim herseyimsin

seni anlatmak istesemde olmuyor bazen, öyle uzaklara daliyorumki uzagindayken ozaman bile anlasiliyor aklimda oldugun boynum bükülüyormus öyle diyorlar sesim aglamakli oluyormus sensizken ama az kaldi sevdigim cok az kaldi bütün bunlar gececek
sana simsiki sarilacagim, yalniz uyudugum gecelere inat, sabahlari gözlerimi yalniz bir güne acmalarima inat sarilacagim
doya doya öpecegim seni hicte utanmayacagim baskalarindan ters ters bakanlara bende trip yapacagim ne var be seviyorum iste diye
Kendime cok iyi bakiyorum artik senin icin biraz daha özen gösteriyorum seni bensiz birakmaya hic niyetim yok daha yasanacak uzun bir ömür var önümüzde degilmi,
daha bir kizimiz birde oglumuz olacak hani iki nur topu hani askimizin meyveleri hani sana baba diyecekler banada anne
Biliyormusun canimincani bu hayallerde olmasaydi ne yapardim kimbilir? Gecermiydi bunca aylar, hem sensizim zaten hem gözlerinden yoksun, hem kokundan mahrumum tek tesellim o sicacik gülümsemen ve bu iki nur topunun hayali.
Icim yaniyor ama olsun, alistim ben bu yangina, sevmeye basladim hatta inan bana. Bu yanginla sarilacagim cünkü sana.
Bekle beni sevdigim,
vuslata az kaldi,
ac kollarini sana geliyorum....:asigim::asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…