ABLAM İÇİN DUA İSTİYORUM

Objektif

uzunca bir yol...
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
165
58
41
Canım ablamın bir rahatsızlığı var... Hastalığını dilime almak istemiyorum ...Rabbim tüm hasta kardeşlerimize şifalar ihsan eylesin.... Amin..... Ama ablam rahatsızlığı için şu an kemoterapi görüyor ..son 3 kaldı sonra da kontrolleri olacak .... inşaallah temiz çıkacak .... sizlerden isteğim yasin suresi okumanız.... 41 yasin okuyabilir miyiz diğer cumaya kadar.... ?

Ben varim okurum cnm RABBIM sifalar versin ablana ve sifa bekleyen herkese.....

Canim rabbim ablana acil sifa versin, tez zamanda sagligina kavussun insallah. Dualarimdasiniz ikiniz de. Rabbim sifa bekleyen butun hastalara, yardim bekleyen butun muhtaclara yardim etsin insallah. Allah'in izniyle ablanin sonuclari temiz cikcak. Umidinizi hep diri tutun ve ablan icin her daim dua edin.

allah sizlerden razı olsun... ben de hatim indirdim.... ama müslümanın duası rabbime tez ulaşır inanıyorum ... şifamız istekelrimiz arzularımız kimbilir hangimizin dilindedir çok saolun allah sizlerden razı olsun

Canim rabbim ablana acil sifa versin, tez zamanda sagligina kavussun insallah. Dualarimdasiniz ikiniz de. Rabbim sifa bekleyen butun hastalara, yardim bekleyen butun muhtaclara yardim etsin insallah. Allah'in izniyle ablanin sonuclari temiz cikcak. Umidinizi hep diri tutun ve ablan icin her daim dua edin.

Allah razı olsun çok saol.... aminnnn... ben de inanıyorum şubat da son kemoterapisini alacak rabbim herkesin yardımcısı olsun aminn inşaallah ...sonra da kontrolleri falan olacka herkes gibi ben de endişeliyim ister istemez ne olacak merak ediyorum....Ama inancım temiz çıkacağı üzerine inşaallahhh aminnn

2 tanede ben okurum, Rabbim şifa versin.. İnş tez zamanda sağlığına kavuşur .

Selam ve dua ile .

hepinize çok teşekkür ederim sizlerden allah razı olsunnnn çok çok saolun ne diyeceğimi bilemiyorum şu an haklarınızı helal edin lütfen allahım sizlere bir an olsun kabir azabı ögstermesin bir an olsun cehenneminde yakmasın aminnnnn

hepinize çok teşekkür ederim sizlerden allah razı olsunnnn çok çok saolun ne diyeceğimi bilemiyorum şu an haklarınızı helal edin lütfen allahım sizlere bir an olsun kabir azabı ögstermesin bir an olsun cehenneminde yakmasın aminnnnn
amin canım....Ablanın iyi haberlerini tez zamanda duyman dileğiyle....Rabbim tüm hastalara Şafii adıyla şifalar versin...:KK54:

aminnnn inşaallahhhhh aminnn bakalım yarın ilaç alacak allah yardımcısı olsunnnn canım o benim bebegim birtanemmmmmm

Benim annem de aynı hastalığı geçirdi. O hasta oldugu zaman atlatacagından o kadar emindim ki bir tek dua bile etmedim. O zaman donmuş gibiydim o zamanı hatırlamıyorum bile. Simdi sapasaglam cok şükur.

5 tane okuyacağım. Allah'ın izniyle okuduğum zaman yazarım buraya, gecmis olsun...

X