Ablalari ile kardeşleri ile gururduyanlar tebrik teşekkür edenler buraya...

D

didemce

Ziyaretçi
KARDEŞLERİ İLE ABLALRI İLE ABİLERİ İLE GURUR DUYANLAR BURAYA YAZA BİLİR..

Evet ben kadınlar kulübüne üye olan deryacaa adlı üyenin kızkardeşiyim...

deryacaa benim ablam ....

deryacaa seninle gurur duyorum..

allahım seni ailemize armagan ettigi için çok mutluyum.allahım bizi ayırmasın ben senin gibi bir ablam oldugu için gurur duyorum....

gösüm kabarıyor sana her baktıkca....

seni çok seviyorum canım ablacım...kaydirigubbakcemile5a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende KK daki ozemm üyesinin kardeşiyim..
ablacım seni çok seviyorumm
seninle gurur duyuyorum iyi ki ablamsın !!

abla olmak... kardeş olmak...

3008194lgdv6.jpg

1551434lgsp8.jpg

1263941lgnq5.jpg

Abla Kardeş Sevgisi

Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir.

Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de, aslında sevgi, yöneldiği hedefe (sevgiliye duyulan sevgi, Allah sevgisi, vatan sevgisi, ebeveyne duyulan sevgi, çocuğa duyulan sevgi vs.) ve biçimlerine bağlı olarak büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Şefkat, merhamet ve fedakarlık sevginin farklı kılıklardaki yansımalarıdır.

figoltx_100_6015samba_kardes_kucakta.JPG

kardeşlerimi çook ama çokkk seviyorum iyiki kardeşlerimiz var abla olmak çok güzel bi duygu...kardeşlik sevgisi her yerde ,her oratmda coşabilen bir sevgidir ...

benım ablam buraya üye degil ama bende ablamı canımdan cok seviyorum bitanecik canım ablam benım Allah herkese bu duyguları tattırsın Şeniz

abla olmak... kardeş olmak...

3008194lgdv6.jpg

1551434lgsp8.jpg

1263941lgnq5.jpg

Abla Kardeş Sevgisi

Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir.

Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de, aslında sevgi, yöneldiği hedefe (sevgiliye duyulan sevgi, Allah sevgisi, vatan sevgisi, ebeveyne duyulan sevgi, çocuğa duyulan sevgi vs.) ve biçimlerine bağlı olarak büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Şefkat, merhamet ve fedakarlık sevginin farklı kılıklardaki yansımalarıdır.

figoltx_100_6015samba_kardes_kucakta.JPG

kardeşlerimi çook ama çokkk seviyorum iyiki kardeşlerimiz var abla olmak çok güzel bi duygu...kardeşlik sevgisi her yerde ,her oratmda coşabilen bir sevgidir ...

Ağlattın beni yaa..offffsenağlamasenağlamasenağlama

arkadaşlar ilginiz için tşkler allah kimseyi aile sevgisinde uzaklaştırmasın ailelerin baglarını hiçbir zaman koparmasın dilegi ile..

benim de var bir ablam. üye olmadı henüz buraya. benim kimliğimi kullanarak kurcalamakta orayı burayı :kızgın: ama mesaj yazmamış hiç. okuyucu sadece :1closedeyes:
seni seviyorum ablacım.:asigim:
demicem tabii :1closedeyes:
avucunu yalarsın. :jeyyar:

bir sürü bir sürü ablam var hiç biri üye değil ama kk çok bahsediyorum

hepsiniz çok seviyorum ben en küçük artık onlar daha yaşlı oldukları için biraz huysuzlar

ama idare ediyorum ne yaparsın at desen atılmıyor sat desen satılmıyor:dance::roflol:
:sm_cool::sm_cool: size söylüyorum kızlar
sev-say-nur-sev-son-5 tane altın kızalaelaelaelaelae

benim ablam da kk üyesi,sedefcik.onu çok seviyorum.Diğer kardeşlerimi ve abimi de çok seviyorum.Biz de kalabalık bir aileyiz.

kardeşim benim için herşeyden önde gelir
hayatta en sevdiğim varlık en iyi arkadaşım
herşeyim o benim onu herşeyden herkesten çok seviyorum
dünya bi yana kardeşim biyana ona gelebilcek her zarar ona değil bana gelsin
ayrıca annemede her sefer tesekkür ediyorum iyiki doğurdun diye.........

eates seni çok seviyorum kardeşim iyiki varsın.kk ile onun sayesinde tanıştım.benim kardeşim olmakla beraber aynı zamnda gerçek tek dostum,sırdaşımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3pardon bi kız kardeşim daha var.onuda çok seviyorum.buraya üye değil ama ileride olabilir ve bu yazdıklarımı okursa burnumdan getirir.:eek:birazcık cadıdırda

ağabeyimle gurur duyuyorum. hayatımda gördüğüm,en idealist insan. seni çok seviyorum ağabeyciğim. bir zamanlar sana çok kızardım. hep senle kıyaslanırdım. kolej ikincisi, tubitak burslu, hacettepe tıp fak. plastik cerrahi mezunu. hayatı hep çalışmak olan. ...hep evde tıp kitapları içinde yaşayan... ve beni kendisiyle kıyasladığında uçuk kaçık gören sevg,ili ağabeyim...benim sosyal hayatıma şaşkınlıkla bakan. ..ama şimdi kendi gibi bir .doktorla evli .bir oğlan babası biricik ağabeyim. seni çok seviyorum,. ne kadar sana benzemesemde... senin gibi idealist olamazsamda... senin gibiler bu ülkeye çok lazım.. para hiç senin için ön planda olmadı... hep vermeyi seçtin..rRabbim seni ve aileni korusun.....

Canim kardesimm yazin icin cok tesekkur ederim inan bende seninle cok gurur duyuyorum.

Canim kardesimm yazin icin cok tesekkur ederim inan bende seninle cok gurur duyuyorum.

iyiki beim kardesimsin ablacigim yurudugun yolda alnin dimdik ve guvenle yuruyorsun cizgini kaybetme bitanem.akilli mantikli ve yurekli kardesim seni cok seviyorummmmmm:1hug:

X