abant

hbyrm

Rabbim OL dedi oluverdi:)
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
746
6
41
eşimle balayına gidememiştik kıştı yazın gitmeyi düşünüyoruz.zaten bi sahil kasabasında büyüdüğüm ve denize doyduğum için ABANTı düşünüyorum..bilgisi olan var mı.. bide ben zaten tesettürlüyüm buyüzdende sahil kesimi çok ilgimi çekmiyor.abantı önerirmisiniz..bide uygun ve güzel bi otel tavsiye edebilir misiniz??

eşimle balayına gidememiştik kıştı yazın gitmeyi düşünüyoruz.zaten bi sahil kasabasında büyüdüğüm ve denize doyduğum için ABANTı düşünüyorum..bilgisi olan var mı.. bide ben zaten tesettürlüyüm buyüzdende sahil kesimi çok ilgimi çekmiyor.abantı önerirmisiniz..bide uygun ve güzel bi otel tavsiye edebilir misiniz??

bizde balayına gitmiştik abanta
taksim international dı.çok memnun kalmıştık.gezmek için fazla alternatif yok merkeze uzak çünkü.ama otel harika.odaları güzeldi.yemekleri harikaydı ve bol çeşitti.bahçesi çok güzeldi.göl etrafında bisiklet kiralayıp gezmiştik.fayton veya atta kiralanabilir.
çok hoş ve sakin bir ortamdı.tekrar gitmeyi düşünüyoruz ayrıca.yardım edebilmişimdir umarım...a.s.

bizde balayına gitmiştik abanta
taksim international dı.çok memnun kalmıştık.gezmek için fazla alternatif yok merkeze uzak çünkü.ama otel harika.odaları güzeldi.yemekleri harikaydı ve bol çeşitti.bahçesi çok güzeldi.göl etrafında bisiklet kiralayıp gezmiştik.fayton veya atta kiralanabilir.
çok hoş ve sakin bir ortamdı.tekrar gitmeyi düşünüyoruz ayrıca.yardım edebilmişimdir umarım...a.s.

çok teşekkür ederim canım daha nolsun..kaydirigubbakcemile5

Yeniden Merhaba ,

Abant bölgesi belirttiğiniz tarihlerde müsaittir

tesis bilgilerine aşağıdaki bölge ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz

ABANT TATıL OTELLERıMıZ

ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tatil hattımızı arayınız,

0216 550 19 19

saygılar

ben boluda yaşıyorum şuan boluda yağmur var bir yağıyor bir açıyor umarım sizin geldiğiniz tarihlerde hava çok güzel olur ki balayınız yağmurdan sadece otel içinde geçmes :KK43: çünkü abant bi harika ben çay içmeye bile giidiyorum erkek arkadaşımla arabayla :KK70: arkadaşımın da dediği gibi faytonlar var ata binebiliyorsunuz ve eşsiz bir yeşil orman ve havası var ömür boyu mutluluklar diliyorum .

ben boluda yaşıyorum şuan boluda yağmur var bir yağıyor bir açıyor umarım sizin geldiğiniz tarihlerde hava çok güzel olur ki balayınız yağmurdan sadece otel içinde geçmes :KK43: çünkü abant bi harika ben çay içmeye bile giidiyorum erkek arkadaşımla arabayla :KK70: arkadaşımın da dediği gibi faytonlar var ata binebiliyorsunuz ve eşsiz bir yeşil orman ve havası var ömür boyu mutluluklar diliyorum .

çok teşekküler canım..biz zaten temmuz sonu gibi düşünüyoruz..inşaallah yağmur felan o zamanda olmaz..çok teşekkürler iyi dileklerin için..arısı başına:Saruboceq:

Merhabalar

Sitenizde gerçekten çok faydalı bilgiler var. İzniniz olursa ben de kendi tecrübelerimden bir bilgi aktarmak istiyoru. Lüften yayınlayın ki, herkes bilgilensi.
Bugün arkadaşımla beraber Abanta gittik, manzara falan hoş da, açıkçası restaruntlar tabiri caizse kazıkçı. Göl Gazinosu isimli yerde kahvaltı yapalım dedik, bir tabak kahvaltı 17 lira. Hadi zaten turistik yerlerde bu gibi rakamlara alışığız, ama kahvaltı tabağının içinde sadece yarım domates, çeyrek salatalık, dört beş tane zeytin ufacık bir parça peynir, bir de sahanda yumurta vardı(ki o da rezaletti). Ben bir çok yer gezdim, böyle rezaleti hiçbir yerde görmedim.Gayet lüks mekanlarda bile kişi başı 20 liraya açık büfe her istediğinizi yerken, bu kadar uyduruk bir tabağa o kadar para vermek moralimizi çok bozdu açıkçası. Özellikle buraya yazıyorum ki, herkes Göl Gazinosu yönetimi gibi fırsatçılara karşı uyanık olsun.

Biz günübirlik gittiğimiz için otel kısmına hiç girmeyelim dedik, ama tavsiyem günübirlik gitseniz bile otellerde falan yemek yiyin ki kaliteli bir hizmet alıni ya da uyanık olun mangalınızı, domatesinizi falan kendiniz götürün:)

X