Aamir Khan filmleri sevenler ?

arkadaşlar çoğunu yazmış zaten hepsi güzel genelde
ama dil chatai diye bi film vardı ben bi tek onu beğenmemiştim sıkıcıydı

3 idiots filmini ben de izledim de sonunda phunsukh wangdu çıkacağını tahmin etmiştim.güzel film ama tahminlerim hep tuttu.kendisiyle evlenmek isterim bu arada beğendim adamı

Aamir khan ilk olarak 3 idiots la başladı bende :) daha sonra sayılan filmlerin neredeyse hepsini izledim. bende özellikle Fanaa çok büyük bir etki yapmıştır oda arkadaşımla izlerken bir ara ağlamaktan resmen filme bile bakamadık.. :2::2: müzikleri harikadır sesi çok güzeldir yani Aamir Khan iyidir iyi sevin onu izleyin

aamir khan müthiş bi oyuncu gerçekten onun gibi bi oyuncu daha göremiyorum açıkçası :44: ayrıca sesi mükemmel çok da güzel dans ediyor kişiliğine de hayranım bildiğim kadarıyla tabii ghajini ve fanaa yı izlerken ağlamaktan gözlerim şişmişti adam oynamıyor resmen yaşıyor ya mükemmel ötesi... son filmi türkiyeye gelse de izlesek artık dhoom3ü dört gözle bekliyorum

arkadaşlar çoğunu yazmış zaten hepsi güzel genelde
ama dil chatai diye bi film vardı ben bi tek onu beğenmemiştim sıkıcıydı

dün gece malesef yarıda kapttım filmi aamir khan filmlerinden sadece bu filmi beğenmedim malesef

aamir khanı ghajini ile tanıdım. filmi sevmedim. filmlerini değil kendisini beğeniyorum ben.

sevdiğim filmleri 3 idiots, dhoom3, taare zameen par, ghajini, talaash
fena değil:mumbai diares
sevmediklerim fanaa, dil cahnta hai

PK' yı izledim. Az önce bitti. Çok çok beğendim. Dinler üzerinden yapılan sahtekarlıkları çok güzel bi şekilde işlemişler. Aamir Khan ve Anushka Sharma güzel bi ikili olmuşlar. Sıkılmadan izlenebilecek ve yerinde mesajlar veren bir film.

Nerden seyrettinız acaba?

Aamir Khan bu adam gerçekten çok çekici. Ki rol aldğı filmlerinin neredeyse tümünü izledim. Paratic.com sitesinin bu içeriğinde Aamir Khan kimdir ve filmleri hakkında bilgiler vermişler. Bakabilirsiniz sizde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…