Selülit AA expresso slim jel

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

zillipavlov

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
2
0
Arkadaslar ilk kez konu aciyorum oncelikle herkese merhaba :) olay su kii selulitlerimle basim belada bikac krem aldim denedim duzenli kullanmadigim icin cok ise yaramadi sanirim.bugun bimde AA expresso slim jel diye bi krem gordum ve merakima yenilip aldim..iceriginde kafein,ananas ve tarcin ozleri var..ben denemeye karar verdim bir hafta kadar ama merak ediyorm aranizda daha onceden bu kremi kullanmis olan var mi acaba??

Merhaba bende indirimdeyken denemekten bişey kaybetmem diyerek satın aldım.sonra internetten polonyanin en ünlü kozmetik markası olduğunu öğrendim.ıki haftadır kullanıyorum.bugün arkadaşıma bacaklarımi gösterdim beni bu konuda hiç dinlemeyen arkadaşımin gözleri fırladı.soluğu bimde aldı.son kalan ürünleri toplayıp gelmiş ama malesef içlerinde yanlız bir tanesi antiselulit çıktı.diğerleri karın ve kalça incelticiymis.

Ben ve birkaç arkadaşım kullandık. Sonuçtan çok memnun kaldık. Sabah akşam düzenli olarak masajla yediriyordum ayrıca da duşta çıkmadan soğuk su tutuyordum bacaklarıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…