_secret_den ne ararsan en uygun fiyata(mutfak,ayakkabı,giyim v.s)

_secret_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
153
8
hihoyyyt Topicime Hoşgeldiniz hihoyyyt

1. Ürünler ptt kargo ile gönderilecektir.Kargo parası alıcıya aittir.Duruma göre bende ödeyebilirim.(ürün postaya verildiğinde telefonla bildiririm,ödeme konusundada aynı hassasiyeti beklerim:)
  2. Yeterki beğenin Fiyat konusunda elimden gelen indirimi yaparım.
  3. Ürünler hakkında gerekli açıklamayı yapacağım yinede,merak ettiğiniz detayları mutlaka sorun.
  4. Ürünlerimi bölümlere ayırdım.Her bölümde ilgili ürünleri bulabilirsiniz böylece düzenli bir şekilde dolaşabilirsiniz.
Keyifli alışverişler dilerim.....

Son düzenleme:
hihoyyytMUTFAK BÖLÜMÜhihoyyyt

1.Mutfağında sadelik ve şıklık arayanlar ;bu el emeği sevimli takım tam size göre.Mutfağınız özel olsun başka yerde yok.Çeyiz için mükemmel bir seçim..(sıfırdır)

image012iq6.jpg

image013bf9.jpg

image015ig0.jpg

image014qy5.jpg

Tam takımdır.Parçaları;
1.1kanat perde
2.Masa örtüsü
3.Dolap örtüsü
4.8 adet peçete

Bu emeğe bu fiyat 200 ytl...

Son düzenleme:
Sinbo Kahve Makinesi...Sıfırdır ambalajında duruyor.Özellikleri kutunun üzerinde yazıyor.Kahve severler için çok uygundur..

image018pg3.jpg

image017ab1.jpg

Fiyatı; 25 ytl

SATILDI...

Son düzenleme:
hihoyyyt AYAKKABI BÖLÜMÜ hihoyyyt

37 Numara.1-2 kez giyilmiştir..Deforme yok yeni gibidir.

image000ta0.jpg

resim003hp2.jpg

Fiyati;20 ytl..

hihoyyytGİYİM BÖLÜMÜhihoyyyt

2 Beden Kışın vazgeçilmezlerinden sıcacık kaban. Dizüstü.Yeniden farksız.Sayılı giyilmiştir.(36-38 bedene olur)
Fiyatı;25 ytl...

image002fa1.jpg
image011bh8.jpg

image010lj7.jpg

Son düzenleme:
Likralı kadife pantolon.Bordo renginde.38 Beden. Fiyatı;15 ytl

image027ct4.jpg

Son düzenleme:
36 Beden likralı gömlek tunik.Önü boncuk işli.vücuda tam oturuyor.yeni sayılır.çok şık.Resimde biraz kırışık çıkmış.

Fiyatı;20 tl

image030.jpg

image031i.jpg

Çok şık bir lohosa şalı...pırıltılı sakal ipiyle örülmüş.Daha yeni örüldü hiç kullanılmadı.Resimde parlaklığı pek belli olmuyor.Bana örmüştü annem ama pijama takımlarıma rengi uymadığı için satıyorum.Son ayımdayım başka ihtiyaçları almam lazım.tekrar ördü bana annecim kaydirigubbakcemile2

Fiyatı;50 ytl...Bu şalı kaçırmayın arkadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok şık bir el örgüsü bluz.Işıl ışıl boncuk işlemeli.çok beyenerek yaptırmıştım fakat dar geldi giyemedim.sadece 36 bedenlere olur.

Fiyatı;30 tl

Sıfır hiç kullanılmadı kutusunda duruyordu.3 parça.masaj başlığı ve normal fön başlığı mevcut.
Fiyatı:15 tl

[/url

Yetkili arkadaşlar konumu kapatabilirsiniz.Satış işini bitiriyorum.Hamileliğimin ilerlemesi sebebi ile ilgilenemiycem kargo işleri ile.Başka bahara görüşmek üzere arkadaşlar :a015:

X