90 Beden göğüsleri küçültmek istiyorummm YARDIM...

nilsu123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2011
7
0
Arkadaşlar 90 beden göğüslere sahibim...kimine göre cok sexi ama bana göre biraz büyük...doğal yollardan küçültme yöntemlerini uygulayıp faydasını gören varsa lütfen detaylı olarak paylaşsın...

kollarını gögüs hizzasına getirip sağ elinle sol elinin bileğini sol elinle ağ elinin bileğini tutacaksın ve iki elinlede itireceksin (en az 80 kez) bileklerini hem kollarının sıkılaşacak hemde gögüslerin biraz küçülüp dikleşecek. ama doğan 90 sa kilon yoksa pek küçüleceğini zannetmiyorum benimkide kendimi bildim bileli 90 kilo alınca 100 oldu bu yöntem işe yaramıştı. başarılar:KK49:

off benmde büyük ya vücuduma göre sanırım 90 civarında zaten bnmde,bikini aldm bugün altta sorun yok da gerçi üstü de güzel durdu ama yani sanki pamela anderson unkileri görüyorum çok fazla dikkat çekicem gene bu yaz plajlarda :KK1: kiminin hoşuna gidiyor,kimi beğeniyor ama ben rhatsız olabiliyorum yani nolurdu az daha küçük olsalardı :KK43:

90 beden göğüs altından ölçünce mi band genişliği yani göğüs olmadan sırf göğüs kafesinin gelişliğidir ve boy pos kilo ile alakalıdır. bir de göğüs üzerinden ölçersin bu da cup ölçüsüdür yani gerçek göğüs büyüklüğü budur. mesela band genişliği 90 göğüs üzerinden 98 çıktıysa bu kişi 90 B göğüslere sahiptir. bu büyük göğüs değil normal bir göğüs ölçüsüdür. B cup ortalama bir ölçüdür genelde herkes b giyer. sorun kilodur bence 90 band genişliği ise kilo fazlalığı var demektir. normal boylu normal kilolu biri 80 giyer ortalama mesela band genişliği 80 göğüs üzerinden ölçtü 92 bu kişi 80 C giyer ki bu büyük bir göğüs demektir.

X