Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hoşgeldin guide bende tombik 23 yasındayım ögrencıyım..kurtulcazz kılolardannn

kızlar listelere baktımda ciddi anlamda kaybımız var artık silkelenme zamanı

evet serapcım ama haftaya yeni üyelerimiz eklenince güzel sonuçlar alacaz inşallah

sabah selam verdim bi kişi bile almamış unuttunuz mu beni yoksa neden almadınız selamımı

unutmadık gayecim farkedimemiştir
iyisin inşallah

kızlar benim dr kontrolümvar çıkıyorum 1. takımın listesine bakarsınız dimi

1. TAKIM ** 100. ETAP **
nrymn ( 59,1 /58.5 /0.6 / 1.02% )
neşemeşe (76,4 / 75,0 / 1,4 / 1,83 % )
hayat70 ( 58,7 / 58,7/ 0/ 0%)
KHENA ( 64,7 / 64,4 / 0,30 / 0,46 %)
yasmine8383 ( 58,4 / 58,0 / 0,4 / 0,68%)
herbal (87,7 / 88,1 / -0,4 / - 0,46 %)
bhk (70,1 / 69.0 / 1.1 / 1.57 % )
çelik198408 ( 70,7 /70.7/0 / 0%)
yulaf ( 69,0 / 68,9 / 0,1 / 0,14 % )
TuRuNCu ( 59 / 58 / 1 / 1,69 %)
flawless ( 64,0 / 64 / 0 / 0 %)
cocostar (65,0 /64.8 /0.2 /0.31 %)

1. TAKIM TOPLAM KİLO( 802, 80 / 798,1 / 4,7 / 0,59 %)

kontrol edebilir msniz kizlar

ii akşamlar kızlar a.s.
alpereni dolaştırdım biraz dışarıda..sonra bi evin bahçesinde hurma gördük,şaşırdım kaldım..dayanamadım koparıp yedim 10 tane falan :S böylece hurmayıda dalından koparıp yemiş oldum :)

hoşgeldin canıma.s.

kızlar ya berbat bir gündü. güya yürüyüş yapacaktım. faturaları falanda öderim demiştim. tam giyindim, yengem kırmızıbiber istedi ona kırmızıbiber götürürken dalgınlıkla çat diye kapıyı kapattım. kapıda kaldım anlayacağınız. annemde yedek anahtarlarım vardı, hepsini kaybetmiş. bütün gün boş boş annemlerde oturdum. ne para var yanımda ne başka birşey. hava serin çıkamadımda. öyle boş boş bir gün geçirdim. üstelik eve geldiğimde temizlik yapacaktım, yatağımı bile toplamamıştım. ev dağınık ben kapıda. eşim geldi akşam öyle girdim eve. akşam bir kase mercimek çorbası içtim, akşam üzeride yoğurt yemiştim ama ben bugün kötü bir şey yaptım ya, dayanamadım cips yedim biraz, çok üzgünüm:çok üzgünüm: halbuki yengemde mantı vardı kek vardı börek vardı, önümde yediler hiç yemedim, cipsle herşeyi berbat ettim.

bu arada kaptanım, haftaya devam edeyim mi? gerçi cips faciasından sonra hala beni kabul edermisin bilmem. bu arada pazar gecesine kadar giremem nete kızlar. o zamana kadar görüşmek üzere

kızlar eliptik bisiklet alıcaktım ya
dün gittik baktık çok büyük geldi
ben salonda kullanıcaktım işim bitince yatak odasına kaldıracaktım
ağır ve büyük diye almadım.
bugün netten
DUNLOP MINI STEPPER
ve leg magic aldım.
ikiside ufak aletler kullanımım bitince kolayca ortadan kaldırabilecem
bakalım pazartesi salı elimize geçer faydalı olur inşallah

ıyı geceler kızlar akşam nesfıt sut yedım arada bıraz leblebı cevız yedm bıde lımonlu soda ıctım 45 dak.sporumu yaptım dusumu aldım yatmadan sıze bakıyım dedım sekerler Şeniz

ahh ahhh aksılık ıste canım yaa sen canını sıkma bı cıpsle bısey olmaz derım ama yarını hafıf gecır sekerımkaydirigubbakcemile

hayırlı olsun canım faydası olmaz mı olur elbet benımde normal bısıklet var odamda kaldırması zor oluyor ıyıkı almamıssın bence elıptık bısıklet alacagına eger evın musayıtse koşu bandı al ,ben inşallah evlenınce evıme muhakkak koşu bandı alcama.s

hayırlı geceler bende yatıyım artık:1closedeyes:

canım benim koşu bandım var kayınvaldemlere vermiştik
şimdi götürün diyolar getirmiyoz.
çünkü evde yer yok eskiden bebek odasında duruyodu
e malum şimdi orayı kullanıyoz.
birde yatak odamızda bebişin yatağı var ayrı
yaza kendi odasında yatırmayı düşünüyorum o zaman yatak odasındaki yatağı kaldırınca getiririz koşu bandını
birde koşu bandı tv karşısında yapmıyorsan bir müddet sonra sıkıcı oluyo
kocamanda bişey atsan atılmaz satsan satılmaz
bu aletler ufak getir salonda yap sporunu sonra kaldır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…