Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Zeynep ablacım bildirimi ne zaman yapıcaz? daha hiç bi takımda bildiri yapmamış :S

günaydınnnn:)

bugünkü kahvaltım
uno light ekmek tost peynirli ( içine bide salam koydum dayanamadım:)
bide çay..
arkadaşlar ben çayı sakarin ile içiyorum.. şekersiz asla içemiyorum. bi zararını gören var mı?

ben 3-4 sene çayıma sakarin kullandım,bi zararını görmedim...zaten üzerinde de yazıyor 10 taneyi geçmesin diye..günde 4-5 kullandığım oluyodu..

Son düzenleme:
Şimdi yaptım leylacım
evet ilk yapan biz olduk

ellerine sağlık,hayırlısı olsun inşallaha.s.

kızlar kuru kayısıyı sabah aç karnına yemek gerekiyormuş çabuk acıktırdığı için
ara öğün olarak yendiyse ardından mutlaka bir dilim peynir yenmeliymiş

yaaa ben bunu bilmiyodum baaakkfisfisfissağol Zeynep ablacım

Arkadaşlar merhaba.beni topkek davet etti.teşekkürler.aranıza katılmak istiyorum.28 yaşındayım öğretmenim.168 boyda 90 kilodayım.birkaç gündür tartılmıyorum net kilomu sabah yazarım inşallah.
uzun zamandır kk ya girmiyordum .okulda çok fırsatım olmuyor.baharla birlikte üzerimdeki fazlalıkları atmak istiyorum.hepimize kolay gelsin

aramıza hoş geldin a.s. yaza kadar fazlalıklarımız gider inşallaaahh yerimseniben

hoşgeldin guide, bende deneme haftasındayım. bol bol kilo vermeler inşallah

herkese merhaba, kahvaltımı yazayım hemen. 3 zeytin, çok az bal, bir dilim beyaz bir dilimde kaşar peyniri şekersiz meyva çayı o kadar. şimdi dışarı çıkıcam kızlar faturalar falan yatacak, her yere yürüyerek gidicem güzel spor olacak enim için. görüşmek üzere

hoş geldin guide
ben zeynep nacizane takım kaptanıyım
30 yaşında ve 2 çocuk annesiyim bende eğitimciyim ama şu anda evhanımıyım
inşallah sağlıkla kilolardan kurtulacaz

yürü canım valla daha iyi yürüyüş oluyor ben daha hala kendime gelemedimdünden sonra dün oydu nuydu derken tam 200 dakika yürümüşüm koşuşturarak

benim şimdiye kadar tıkındıklarım
sabah 1 yumurta 4 zeytin 1 dilim ekmek
ara 2 tane petibör biskvi
öğle şimdi içiyrum bir kupa çorba patates salatası

Şimdi yaptım leylacım
evet ilk yapan biz olduk

bu bildirimleri nerden görebiliyoruz acaba ?

bu arada öğlen yemeğim
tavuk döner
ayran
salata
yanında azıcık pilavvv:))))

napıyım kızlar iş yerinde güzel yemekler çıkıo öğlenleri dayanmak cok zor oluo :)

hoşgeldim canıma.s. inş en kısa zamanda istediğin kilo ya ulaşırsın ben serap 22 yaşındayım 3 yıllık evliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…