Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım beniimm moralini hiç bozma..duraksama dönemine girmişsindir..sürekli kilo vereceksin diye birşey yok ki yerimseniben sen bu azimle devam ettikçe kilolar yaza kadar gidecek inşallah a.s

mrb kızlara.s.
dün gece hiç uyumadım neredeyse..oğlum hastaa ciğerler balgam dolmuş heralde,nefes almakta zorlandı..ilaçlarını kullanmaya dün akşam başladık,bugün biraz daha iyi olur inşallah.
sabah 1 dilim ekmekle 1 dilim peynir yedim.. az önce 1 elma,2 tanede ince susamlı galeta yedim..
inşallah güzel bi haftasonu geçirirsiniz Şeniz

dün akşam

1 kase şehriye çorbası içtim,4 kaşıkta büryan yedim + 1 kase yoğurt

bu sabah: 1 simit + kaşar peynir
ara:1 muz

canım geçmiş olsun çok üzüldüm umarım çok ciddi degildir hastalığı havalar çok degişiyo bi sıcak bi soğuk dikket etmek lazım bizleri bile nasıl etkiliyo.

slm kimsecikler yok yine kahvaltım 5 zeytin ve 2 dilim ekmek arada çubuk kraker yediğim için öglen sadece çorba içecegim akşama da kaynanamlara gidiyoruz oda hazırlamıştır güzel şeyler

merhaba kızlar
ay nasl bi gripmiş bu ya gözümü açamıyorum bi türlü
her yanım ağrıyor
çocuklar perişan oldu valla
bi türlü kalkıp ilgilenemiyorum

valla kızlar ailesine yakın olanlar kıymetini bilin
çok zor böyle kendimi düşünmüyorum çocuklar harab oluyor her hastalandığımda
eşim sağolsun yardımcı oluyor ama maalesef oda işten kafa kaldıramıyor

neysem bi bakıym size dedim şimdi güdip bi çorba kaynatayım yavrucuklarıma iki gündür aparatifle besleniyolar

geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun çok zor hasta olup çocuklara bakmak çayının içine biraz karabiber limon sık iç akşama toparlanırsın

canım geçmiş olsun çok üzüldüm umarım çok ciddi degildir hastalığı havalar çok degişiyo bi sıcak bi soğuk dikket etmek lazım bizleri bile nasıl etkiliyo.

soğuk algınlığı hemen etkiliyo,balgam sorunu yaşıyoruz canım.ben de hastayım,boğazlarım fena ama onun hastalığı benimkini unutturuyo inanbenneyaptımki

geçmiş olsun Zeynep ablacım,allah şifa versin..2 çocukla zor oluyordur eminim.Allah sana kolaylık versinde aman onlar da hasta olmasın:Saruboceq:

iyi akşamlara.s.
öğlen yemeğim 1 gevrek,1 üçgen peynir..
akşam yemeğim 4 yk bulgur pilavı,1 bardak ayran...

bugün hasta olmamın dışında çoook güzel bi gün geçirdim..artık 26 yaşındayım :) benim oğlumda büyümüşte artık annesine hediye düşünmüş :) küçük bi oyuncağını ıslak mendile sarmış sarmalamış anne bak sana hediye aldım dedi :) o oyuncağı kenara kaldırdım,bu bana alperenin hediyesi diye eşim de tek taş yüzük almış,pek hoşuma gitti..tiyatroya gidicektik ama alpereni bırakıp gitmek istemediimm..biz de alpereni alıp parka gittik,onu eğlendirdik..liseden arkadaşlarım,kurs arkadaşlarım hep aradılar sağolsunlar..zaten perşembe günkü kursumda küçük bi kutlama hazırlamışlar bana,süpriz olmuştu..2 gün önceden kutlamıştık..bugün pek mutluyum,huzurluyumoğluşumda iyi gibi..gündz hiçbişeyi yoktu neredeyse..gece hasta oluyor..gerçi benimde aynııı..ayy ne zor tıkalı burunla,hasta bi şekilde dolaşmak..allahım sen bize ve diğer hasta olanlara şifa veeerr:Saruboceq:

leylacığım tekrar doğum günün kutlu olsunnice güzel yaşlara inşallah
benim bugün moralim çok bozuk aslında hem eşim bi kaza geçirdi bi arabaya vurmuş allahtan kendinde bişey yok arabalarda hasar buna şükür ama insan korkuyor işte
birde helikpter kazasına üzüldüm yazık ya tanımasakta insanın içi yanıyor
yediklerim ise sabah 8-9 tane patates kızartması ve 1 kase yoğurt(garip ama sabah sabah canım çekti)
öğle 1 tane bitter gofret
akşam 4 tane çiğ köfte
herkese iyi geceler

iyiki doğdun leylacım nic nice mutlu yıllara
sağol canım geçmiş olsun dileğine sanada geçmiş olsun
biraz toparlandım şükür
bazen insanın dr komşusu olması iyi oluyor vaşlla
sağolsun komşum kapımı çaldı bişey sormak için o halşde görünce hemen ilgilendi bronşit başlangıcı dedi evinden bir iki ilaç verdi iyi geld şükür
yarın yine bakacam iyi değilsen bi iyne yaparım dedi
bide leylacım bak bu tarifi mutlaka yap çok iyi geliyor
1 tatlı kaşığı bal bir çay kaşığı zencefil 1 çay kaşığı tarçın bir iki damla limon karıştır ve ye
inan iki saate toparlıyor
tabi ilacın etkiside vardır ama dün onu yiyerek kendime gelebildim

geçmiş olsun canım allah yardımcın olsun çok zor hasta olup çocuklara bakmak çayının içine biraz karabiber limon sık iç akşama toparlanırsın

bu arada zeynep abla geçmiş olsun leycağım geçmiş olsun acil şifalar canlarım

teşekkür ederim kızlar şükür daha iyiyim şimdi
allah yardım ediyor valla
oğlum bu sabah nasıl ağladı durup duruken
noldu oğlum diyorum cevap yok
sonra babası sordu ya anneme bişey olursa niye hep böyle çok hastalanıyo dedi
bizide ağlatyyı vallasenağlama
oğlum altı üstü grip bişey yok dedim ikna ettim sonunda
ama canım benim nasıl yardmcı oluyor görmelisiniz Şeniz

insanın çocukları olması ve sağlıkla onlara bakabilmek kadar güzel bişey yok valla
şükür rabbimizze

bu günkü menüm
sabah 1kk peynir 1 yumurta 1 dlm ekmek
ara 1 greyfurt
öğle 1 kase çorba 1 kase yoğut
ara 1 bardak meyve suyu (şekersizlerden) yarım paket sunta
akşam 4 kaşık kuru fasülye 4 kaşık bulgur salata

Mutlu pazarlar hepinize arkadaşlar a.s.

Leyloşuuumm dün internete girmedim hiç, doğum gününü kutlayamadım canım.. ıyi ki doğmuşsun, sağlıkla, mutlulukla, huzurla yeni yaşlara inşallah Şeniz Geciktiğim için de çok özür dilerim tatlışım.. Ayrıca Alperenime de sana da geçmiş olsun..

Zeynep ablacım sana da çok geçmiş olsun, bu kış 2. ya da 3. gribin oldu bu değil mi?

Esracım, eşini de Allah korumuş, beterinden saklasın inşallah..

iyi akşamlar sevgili ablalarım.bugün tam olarak dietimi yapabildim sonunda.a.sabah 1 kk peynir 2 dilimk. ekmek 5 zeytin ve 1 bardak süt ara 1 muz öğle 1 dilim k ekmek 1 kase tarhana çorbası 4 yemek kaşığı pilan 3 köfte büyüklüğü tavuk ve bol salata ara 1 elma 1 galeta akşam 2 kase çorba 1 dilim k ekmek 4 yemek kaşığı pilav ve bol salata ara 1 bardak süt ve 1 elmacokacimcoook

herkese iyi geceler diliyorum şimdilik kendinize iyi bakın.hihoyyytŞeniz

canım geçmiş dogum günün kutlu olsun sevdiklerin tarafından hatırlanmak çok güzel oluyo

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN UMARIM CİDDİ BİŞEY YOKTUR:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…