Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

şimdiye kadar tıkındıklarım
sabah 1 dilim ekmek 1kkpeynir 1yumurta söğüş
ara 1 elma
öğle 3 kaşık tavuklu pilav 4 kaşık nohut (susuz)

merhaba güzel bayanlar. güzel bir cumartesi günü diliyoruma.s.

zeynepciğim benim güzel kızımda takıma girmek istiyor. artık onada bir yer açarsınız ablalarıkaydirigubbakcemile3 bugün yine diyetisyen kontrolü vardı. oradaki tartıda 6 haftada 5.5kg verdi. evdek dijitalde daha fazla görünüyor. hem böylece kızıma motivasyon olur ,hemde takımın her hafta dereceye girmesi garanti olursırnaşık şey

kabul ederseniz hemen üye olacak sağlıcakla kalınŞeniz

ay olmamı nilgün ablacım
azimli küçük kardeşimizin bizede örnek olacağına eminim
hadi üye olsun gelsin

merhaba ben lacey nin kızıyım.sizinle beraber kilo verme yarışında olmaktan mutluluk duyacağım.annem bana yarışma hakkında bilgi verdi. sabah tartılıp boyumu ve kilomu yazacağım.ayrıca hergün neler yediğimi ve spor olarak neler yaptığımıda yazacağım. görüşmek üzerea.s.

naptın kız sennnnklava:

Kızlar eda ablayı gruptan çıkarıcakmışız
eda abla siteden atılmış (

a aa :1shok:

Başka bir site adımı ne vermiş o yüzden atılmış birdaha giremeyecekmiş

çok saçma bişeyyyyyÇok üzgünüm çoookbaşka nick alıp girebilir aslında ama benim başıma gelse birdaha girebilmek için çabalamam

çok güzel bi haber buuuuu:teytey:

hoş geldin canııımmmŞenizsağlıklı bir şekilde olman gereken kiloya,bizimde desteğimizle ulaşman dileğiyleeea.s.

hoş geldin aramıza billurcumŞeniz
sen kilonu filan bildir bize zaten annecin sana anlatmıştır dediğin gibi her şeyi
ben zeynep canım nacizane takım kaptanıyım senin azmin eminim bizide tetikliycektir
hadi hep beraber kolay gelsiinkaydirigubbakcemile2

menümün devamı
ara 3 tane diyet bisküvi 1 dilim peynir,
akşam 4 kaşık nohut, 1 kasık pilav , 6 kaşık bakla ve yarım kase yoğurt

kızlar ya dürtükleyin beni evin kokuyo deyin bişeyler deyin
bi türlü temizlik yapamıyorum
bu gün yine kalktım 2 camsildim tamam gerisini yapmak yerine çocuklarla oynamayı tercih ettim yine
iyi onlarla oynamakda ama salı günü misafirim var ve temizliği bitirmem lazım
canım hiiiiç istemiyooooo
hade gelin beraber bitirelim
ya okadar büyük ki ev bitmiyo anacım oyüzdende canım istemiyor artık

abla ayyyyyyyy evin kokuları taa buraya geldi
püüü sana hiç mi temizlik yapmıyorsun sen
sonra da kilo veremiyorum diyorsun
peki bütün gün ne yapıyorsun sorarım sana ?
cık cık cık olmaz böyle vallahi
biz gençlere örnek olman lazım :1closedeyes:

ayy ablacım benim sana dicek lafım olamaz çünkü senden geri kalır yanım yok haniii:roflol:

:roflol::jeyyar:

ya bırak Leyloş ya sana küstüm zaten gelmedin buluşmaya
madem gelmedin evini temizleseydin bari
al birini vur ötekine :1closedeyes:
siz bence depresyon kardeşliği yerine pasaklılık kardeşliği yapın daha iyi olur :1closedeyes:

----------------""""
oo maşallah,ellerine sağlık canıma.s. bu arada resimleri gördüm,içim gitti inançok kalabalıkmışsınız..o gün kipada göz sağlığı taraması vardı,oğlum için oraya gittik..""""----------------

galiba ayın 18 inde falan yazmışım bunu,görmemişsin dimiii? ama inan aklım buluşmada kaldı..resimlere baktıkça keşke gidebilseydim dedimmm..inşallah bidahaki seferee..hem sen daha tramisu yemeye gelcen bana dimi yerimseniben Burcunun staj işi ne oldukiiii?kaç gündürde göremedim burada Burcuyu...

Leyloşum ben bugün gördüm buraya bakarken, ama mesaj yazmadı
ınan gözüm seni aradı buluşmada, keşke orada olsaydın ama kısmet bir dahakine
Her şeyi unuturum, tatlıyı asla unutmam cokacimcoook
ınşallah bir gün yemek nasip olur tiramisunu

bi de hani sen ben sana msj atarım demiştin ya?işte msjda gelmeyince heralde Hacerde gitmiyo buluşma yerine dedim ve önemsemedim.yoksa gelemeyeceğimi mutlaka bildirirdim sana.böyle şeylere çok önem veririm inan! hem bekletip hem de gelmediğim için çok çok özürdilerim canım Şeniz hı birde resimlerde senide görünce yıkıldım resmen..kendi kendime kızdım..

Son düzenleme:
benim de cumartesi haberim oldu Leyloşum
özür dilerim asıl ben sana haber veremedim
ama nasıl olsa topic.i gördü, oradan okur dedim
gelip gelmeyeceğini bilmiyordum ama bir ümit gelirsin belki dedim

benim de cumartesi haberim oldu Leyloşum
özür dilerim asıl ben sana haber veremedim
ama nasıl olsa topic.i gördü, oradan okur dedim
gelip gelmeyeceğini bilmiyordum ama bir ümit gelirsin belki dedim

bidahaki sefere inşallah canımyerimseniben
ben kaçtım,alperen "ama anne diyorum bakmıyosun,sinirlenmeye başladım" diyoooo-tatlicadiarzu-

vallada öyle hacercim akşama kadar koşuşturuyorum ama bi türlü olmuyor yemekti toparlamaydı yoruluyorum temizliğe gelince elim gitmiyor artık
ayy evimin kokusu oraya kadar geldi artık dimiiiiii:roflol:
hemen yarın arap sabuunuyla yıkıuyorum her yeri

ayy ablacım benim sana dicek lafım olamaz çünkü senden geri kalır yanım yok haniii:roflol:

:roflol::jeyyar:

eee sendemi leylacım
hadi bu hafta temizlik haftası ilan edelim artıkın
bide salı kalabalı misafirim var yaaa uuuuf yardımcı alacam sanırım
ama hiç hoşlanmıyorum evimi başkalarına didikletmekten de başka çaresi yok gibi tek başıma halledemiycem
sahi senin yarışma noldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…