9 Haziranda ameliyat oluyorum.

bugün alçım değişti ve bu arada görebildim yeni burnumu kaydirigubbakcemile2 şükürler olsun çok mutluyum kızlar çok , o kadar düzgün görünüyodu ki, üstelik çok şiş olmasına rağmen çok hoş geldi gözüme. sevgili doktoruma binlerce teşekkür etsem azdır!! onunla tanışmama sebep olan arkadaşlarıma da çok teşekkürler a.s.

canım benim çok sevindim.İlk alçı çıktığında beğendiysen emin ol sorun daha çıkmaz.ben de ilk alçı değişirken görmüştüm o anda çok hoşuma gitmişti.Kibar duruyordu.Daha şiş hali ile beğendiysen sonra kimbilir nasıl güzel olur:))şükürler olsun kurtuldun canım.Hadi bakalım fındık burunlular kervanında seni de göreceğiz canım benim.öpüyorum seni..:))

ayrıca canım başım ağrıyor demişsin ya korkma o normal.Ben de başağrısı hiç olmamıştı ama diğer hastaların ağrıyordu.O burnun içindeki akıntıdan kaynaklanıyor.Doktorun verdiği ağrı kesicileri iç rahatlamaya çalış canım...zoru gitti zaten.bundan sonrası kolay olur canım benim:)

inşallah tatlımm :) çok isterdim seni görmeyi ama belki daha sonra karşılaşırız yine, yakınız nasılsa :) çok tatlı telaşlar içindesindir sen şimdi, kolay gelsin :) mutluluklar canım a.s.

bu arada bişey sorucam nemcim, tamponlar varya hala burnumda, acayip bi doluluk hissi var başımda, öne eğemiyorum bile, sinüzit olmuşum gibi ağrı yapıyo, sende olmuş muydu böyle bişey?

teşkürler cnm bnm:)
tamponlar son günlerde acaip baskı yapar cnmmm özellikle göz yanlarımın oldugu kısım ppatlıycak gibi oluyordu başımda dedigin gibi öne dogru egince agıryordu..zaten öle egilme öne dogru bşy alcaksan dizlerini kırıp egill:)

teşkürler cnm bnm:)
tamponlar son günlerde acaip baskı yapar cnmmm özellikle göz yanlarımın oldugu kısım ppatlıycak gibi oluyordu başımda dedigin gibi öne dogru egince agıryordu..zaten öle egilme öne dogru bşy alcaksan dizlerini kırıp egill:)

sağol canımm, ben biraz hastalık hastasıyımdır da, en ufak bişeyde aklıma çok kötü ihtimaller getirebiliyorum, bu dediğim durum da baya baya bi şiddetli olmaya başlayınca çok korktum :1shok: umarım daha da artmaz :Saruboceq:

sağol canımm, ben biraz hastalık hastasıyımdır da, en ufak bişeyde aklıma çok kötü ihtimaller getirebiliyorum, bu dediğim durum da baya baya bi şiddetli olmaya başlayınca çok korktum :1shok: umarım daha da artmaz :Saruboceq:

cnm tamponun çıkmasına son 2-3 gün kala cidden çok sinir ediyor söküp çıakrttasın geliyordu tamponu:):):)az kaldı az bak unuttum inan amlyt oldugumuuuu :):)

çok çok geçmiş olsun canım burnunu beğendiğine sevindim ne güzel umarım hep böyle devam eder cnm. :nazar:

cnm tamponun çıkmasına son 2-3 gün kala cidden çok sinir ediyor söküp çıakrttasın geliyordu tamponu:):):)az kaldı az bak unuttum inan amlyt oldugumuuuu :):)

nemcim sana da hayırlısı olsun canım evleniyormussun inşallah çok mutlu olursun ve aşkınızda ömür boyu sürer. :teytey:

evet canım aynen öyle , neyse ki az kaldı!! kafamçokkarıştı

ayrıca canım başım ağrıyor demişsin ya korkma o normal.Ben de başağrısı hiç olmamıştı ama diğer hastaların ağrıyordu.O burnun içindeki akıntıdan kaynaklanıyor.Doktorun verdiği ağrı kesicileri iç rahatlamaya çalış canım...zoru gitti zaten.bundan sonrası kolay olur canım benim:)

ilk ameliyatımda benim de zerre kadar ağrım olmamıştı tatlım ya, tek bi ağrıkesici bile almamıştım, gerçi o zaman tampon ertesi sabah alınmıştı, sanırım ondanmış . bu sefer baya zor geçiyo, ama şükürler olsun az kaldı :Saruboceq:

ilk ameliyatımda benim de zerre kadar ağrım olmamıştı tatlım ya, tek bi ağrıkesici bile almamıştım, gerçi o zaman tampon ertesi sabah alınmıştı, sanırım ondanmış . bu sefer baya zor geçiyo, ama şükürler olsun az kaldı :Saruboceq:

evet canım dediğin gibi çoğu gitti azı kaldı zaten:))İple çekiyorum burnuş fotolarınızı göreceğim günü.

X