9 ay 10 gün çarbamba günü bitiyor :)))

meraklxix

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2006
1.534
154
2 haftadır sancılarım çok oluyordu..her seferinde acilde nst ye bağlanıyodum sancım çıkmıyordu.açılmada hiç olmayınca artık doktorum sezaryanla alalım dedi..ben normal istiyorum dedim günü bekleyelim ozman dedi hala gelmiyosa artık çarşamba günü sezaryanla alalım dedii senağlama ve dün yıne sancıyla hastaneye gittik yine açılma yok kanala hala yerleşmemiş ve çarşamba gününe kadar beklicez artık son gunum çarşamba ve sezaryana giricemm..çok istiyodum normal olsun diye ama hayırlısı diyelimm senağlama bebeğimi kucağıma almayı çok istiyorum artık dayanamıyorumm :çok üzgünüm: inşallah en kısa zamanda doğum hikayemide yazarımm çarşambadan sonra bende anneyim artıkk coksekeriremsu darısı tüm doğumu bekleyen annelerimizeeeeeeee coksekeriremsu

doktorunuz size sancılarınızın normal olduğunu söylemedimi peki illa nst de çıkması gerekmezki.bebeğin durumu iyi ise suyu ve eşi iyi durumda ise sancılandım diye sezaryen olmanız doğru değik doktorunuzda bu konuda çok pasif ve yetersiz geldi bana.eğerki normal doğumu gerçekten istiyorsanız bekleyebilirsiniz bence belkide bir kaç güne doğumunuz başlar bellimi olur.ve anladığım kadarıyla çektiğiniz sancıların sebebide bebeğiniz kanala zorluyor belliki oda normal yoldan gelmek istiyor bunların hepsini doktor size anlatmalıydı.ginede ne şekilde olursa olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.inşallah yazdıklarımdan dolayı beni yanlış anlamazsınız kolaylıklar diliyorum.

hakkında hayırlısı olsun canım.bakarsın çarşambaya kadar normal doğar.suni sancıylada deneyebilirsin aslında.bende normal doğum çok istiyorum.ama kısmet tabi.sağlıkla atlatalımda gerisi çok önemli değil.

günüm çarşamba günü doluyor..bekledim günümün dolmasını,halada bekliyorumm.bebeğim 4 kilonun üstünde benim için zor olacağını soyledi doktorum..gün ağrılarımın olduğunu normal olduğunu soyledi zaten doktorum..günüm dolduktan sonra hangi günü beklicemki daha bebeğime zararlı o şekilde olması..fisfisfis

inşallah canım yaa ben hala istiyorum ama korkuyorum bebeğm 4 kılonun üstünde.iç çatımın dar olduğunu soyledi doktorum...bekliyoruz hala bakalım hakkımızda hayırlısı tabii :çok üzgünüm:

oo maşallah bebeğine canım.dediğin kiloda doğarsa normal doğuramazsın zaten.muhtemelen benimkide 4 e yaklaşmış olacak.bu durumda büyük ihtimalle bende sezeryan olacağım.epidural sezeryan istiyorum.sen bu konuda karar verdinmi.

maşallah valla okadarda rahat hareket ediyorki karnımda kılolu olmasına rağmen 1 haftada karnım nasıl çatladı :bbo: bende çok korkuyorum oyuzden canım yaa 4 kılonun üstünde...doktorum kafasının birazda büyük olduğunu soyledi koca kafalı olucak annesi gibi sırnaşık şey ben karar vermedim yaa epiduraldanda çok korkuyorum doğuma girmeden doktorumla konuşucam hangisini uygun görürse o anda karar veririmm

rabbim bir avazda kurtarsın canım..rabbim kolaylıklar versin...
sağlıkla kucağınada alırsın inşallah...
rabbim gönlüne göre versin...

canım benim hayırlısı neyse o olsun inşallahh sağ selamet bebeğine kavuşursun inşallah darısı bizleree....

canım aysegulcum bende çok merak ediyordum ne oldu diye...senin için de bebişin içinde hayırlısı olsun...artık çok az zamanın kaldı...dualarım seninle arkadasım...haberdar etmeyi unutma canım....

napalim canim bebegin ve senin icin hayirlisi buymus demek ki allah yardimcin olsun hersey cok guzel gececek bizler icin de dua etmeyi unutma hayirlisi ile dogum yap da yavrunu kucagina al
darisi bizlerin basina insallah
:teytey::teytey:

hayırlısıyla doğurursun inşallah canım ama normal doğum ıstıyorsan acele etme eğer bebğin normalse ıllada gününde olacak diye bırşey yokk sonuçta gçiredebılırr..ben en son kontrole gıttıığımde hastanede bır bayan vardı 10 gun gunu geçmış ve bebk normal olduğu için doktor sezeryana almıyordu..zaten benım doktorum sezeryana karşıymış bebek normal olduğu zzaman günü dolsada 15-20 gune kadar beklıyorr...sonuçta rabbım onun nezaman geleceğini kararlamıştırr..acele etme gerçekten normal doğum ıstıyorsan ..doktorunun bu konuda senı bilgilendırmesı gerekır...nıye sezeryana yönlendırıyokı..

neden beklemedığın yazmışsın canımm..okuyunca anladımmm.4 kıloyu geçince zaten normal doğumu önermıyor doktorlar...hayrılısı olsun senın için ..dualarımız senınleeee..inşallah sağ salım alırsın kucağına ..

canım güzel haberlerini ekliyoruz.. inşallah kolay bi doğum olur ve bebişini sağlıkla alırsın kucağına

canım benim üzülme allah herşeyin hayırlısını versin hepimize bende normal istiyodum ama malesef bebeğim bi türlü dönmedi. Bak ne güzel kavuşacaksın bebişine allah yardımcın olsun......................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…