8haftalık gebelik belirtileri

kiricisiniz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2022
557
367
8+2gebeyim 7+6da kalbini duydum 1haftadır başım felaket dönüyor mide bulantısı yok yatma istegi var uyuyamıyorum ama sürekli yatmak istiyorum baş dönmem bir an bile geçmiyor başım sanki şiş davul gibi taşımakta zorlanıyorum çarpıntım da oluyor. bunlarla nası başa cıkabilirim?

benim tansiyonum hep düşük o yüzden düşük tansiyon çok etkilemiyor beni vücut alışkın ama bi ölçücem yine de belki de aşırı düşüyordur
Benim tansiyonum da hamilelikte düşüyor 8/5 falan oluyor dünya dönüyor gözlerim kararıyor kafamı kaldıramıyorum hemen ölcuyorum tuzlu qyran yapıyor esim

Benim tansiyonum da hamilelikte düşüyor 8/5 falan oluyor dünya dönüyor gözlerim kararıyor kafamı kaldıramıyorum hemen ölcuyorum tuzlu qyran yapıyor esim
benim normalde hep 9/5 falan öyle yaşıyorum ben bi kez 14.8 olmustu burnum kanamıştı ben de yüksek oluyo ama kesin düsüyodue simdi dönüyo fena yine tuzlu yogurt yicem geçerse tansiyondur aletim yok hemen ölçemiyorum deneme yanılma ile bulucam

İnternetten falan alabiliyorsan al bir tane alet canım hamilelik ilerleyince günde 2 3 kez takip edeceksin tansiyon biraz sıkıntılı

İnternetten falan alabiliyorsan al bir tane alet canım hamilelik ilerleyince günde 2 3 kez takip edeceksin tansiyon biraz sıkıntılı
komsumda varmıs ölçtüm 9/5 geldi benim hep öyle ama belki de gebelik de kaldıramadı vucut tuzlu yogurt yedım bıraz iyi geldi sanki

Bu haftalarda normal. İşteyken bıraksalar ayakta uyuyacak halde oluyordum o zamanlar. Kimi bünyeler zorlanıyor gebelikte ben de onlardan biriyim, 12+6 oldum ama hala kendimi dinç hissedemiyorum mide bulantılarım geçmedi

Bu haftalarda normal. İşteyken bıraksalar ayakta uyuyacak halde oluyordum o zamanlar. Kimi bünyeler zorlanıyor gebelikte ben de onlardan biriyim, 12+6 oldum ama hala kendimi dinç hissedemiyorum mide bulantılarım geçmedi
ilk gebeliğim bundan daha zordu o yüzden huna şükür eder oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…