Göz Makyajı 88 Renkli Göz Farı Paletleri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
:82: Evet canım, bende gördüm ve de aldım hemen ,kesinlikle tavsiye ederim. Çok kaliteli vede çok kullanışlılar. Her renk de birarada. Bunun sayesinde parça parça far kutuları da ortadan kalkmış oluyor.Zaten ne zaman dır arıyordum bu tarz far paletleri. Bulur bulmaz aldım :) Herkese tavsiye ederim :):KK19:

Nihayet bende aldım gittigidiyordan asimasi marka göz farı paletlerinden ve fırça setlerinden.Beklediğimden de kaliteli çıktılar. Renkli çok canlı tek kat sürmekle rengini çok iyi veriyor.2 gündede teslim aldım. Hemen hemen bütün gerekli renkler ve ara tonlar var.

_CSC0176.JPG

Resimlerde solgun çıkmış biraz ama gerçekte çok canlı renkleri var.

_DSC0178.JPG

bende almak istiyorum bunlardan senin aldigin mat mi yoksa hafif simlilerden mi?

mat gibi duruyor?

canım benim aldığım mat .Günlük makyaja mat daha iyi oluyor. ama simlilerden de almayı düşünüyorum gece makyajında sedefli ışıl ışıl çok harika duruyor

satenikat, hobikeyfi, samirami, dol_fincik, Gulnaram

bu 5 kiside ayni kisi olup yorumlarina itibar etmemenizi rica ediyoruz.

Şimdi gördüm ben dolfinck.bu bahsettiginiz kişilerle hiç bir alakam yoktur.sadece farklı bisi paylaşmak istedim çünkü burda herkes bisi paylaşıyor ,böyle rencide edici bir forumda bulunmak istemiyorum.lütfen bütün yorumlarımı siliniz

Ya daha ilk mesajlarında böyle ürün tanıtımı yapan insanları artık üyelerin de anlaması gerekir bence.
Bir de herkes sormuş ne kadar, kaça, nereden bulabilirm diye.
Resmen bağırıyorlar ben reklam yapıyorum diye oysa. :KK53::KK53::KK53::KK53:

X