82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kızımın doğum gününü kutlamışsınız teşekkür ederiz teyzeleri
Nette sıkıntı var yazdığımı gönderemeden internet durdu deyip siliniyor

Benim.icin dua ettiniz ALLAH razi olsun sizden meleklerim sizi cok seviyorum ksrays mihriban41 ne kadar sansliyimki sizin gibi ablalarim oldu canim ablalarim
Ayy canım benim Allah sendende razı olsun
Biz daha da şanslıyız senin gibi bir kardeşimiz ,yoldaşımız,diyetcanımız oldu tatlım benim

Günaydın prensesler
bu aralar sıkıntılı geçiyor giremiyorum ama diyetimi bozmadım
sporda biraz aksaklıklar olsada toparlıycam inşallah

yazıların hepsini okuyamadım ama herkes süper gidiyor maşallah
harikasınız diyetcanlarımmmm

bugün menü bildirimide yapacağım uzun aradan sonra

sizleri seviyorum

Holgeldin canım nerelerdesiniz herkes bir anda kayboldu

Sabah
1 haşlama yumurta
peynir-6zeytin-domates

Öğlen
yarım mercimek çorba
tavuklu salata
yoğurt

Ara 15.30
türk kahvesi

Ara 17.30
yoğurt

Akşam
ıspanak ve yoğurt

spor
1 saat tempolu yürüyüş
30 dk parktaki aletler
yatmadan evel evde de bişeyler yapacağım inşallah

bu arada patlonlar filan olmuyor artık hatta yeni aldım bi tane
çevremden de süper tepkiler alıyorum
annem ve halam giller artık bırak diyeti yeter diyorlar
ama ben devam 60 a kadar sonra 58 inşallahhhhhhhhhhhh

bugunkü yedıklerım

Kahvaltı 08:15 (350 kalori)

çeyrek beyaz ekmek......190
haşlanmış yumurta.........80
kibrit kutusu beyaz peynir..80

Ara 11:15 (40 kalori)
1 adet gun kurusu kayısı
1 adet çiğ badem
1 limonlu yeşil çay

Öğlen 13:00 (250 kalori)
tavuk sote..150 kal
salata..........50 kal
100 gram yogurt light...50

Canlar doktora gittim 6 gunun olmamasi saglikliksizmis ilk basta bana baklagiller badem erik onerdi meyve onerdi dedgnz gibi lifli yiyevekler ve zeytin yag tuket dedi tahil ekmek ye dedi kepekli bulgur ye dedi diyetteyim dedgm icn sorunun ondan dedi yagi kesmemk lazimmis hatami anladim salatalarıma artik yağ koyucam bitki caylari ic dedi 2 tane ilac verdi 4 gun bu sekil beslen kendine gelmezsem tekrardan cagrdu canlar ama Cok şükür ALLAHIMA yemeklerimi yiyim ilacımi iciyim INŞALLAH faydasi olur cok tesekur ederim cok sagolasin iyiki varsiniz önerilerinizi dinlicem form cayimi iciyorum suan canlar

Geçmiş olsun kuzum doktorun dediğinden şaşma Allah korusun sonra kalıcı zararlar verşrsin bedenine.

Merhaba arkadaşlar
Aynen ksrays dediğin gibi dikkat et canım @zayiflicammm Allahın izniyle daha iyi olursun inşaaallahhh bende korktum seni okutuktan sonra evde kuru kayısı vardı ıslattım bir tabak gelip gidip yedim 10 kadar ara öğüne saydım canım Rabbim korktuğumuzu uğratmasın..

Bugün bir arkadaşımla telefon muhabbeti yaptık durumu anlattım başladım en sonunda zayıflamak için elimden geleni yapacam pes etmiyeceğim dedim.
Arkadaşım 54 kilo ve 52 olmak istiyorum dedi hayat da diyet ve spor yapmadan ve gece yarılarına kadar tatlılar yiyen arkadaşıma Rabbime ne kadar şükür etsen az ve çok büyük bir nimet sende ki bu vücutda ki yakış sistemi inan yemediğim halde halen kendimi tok hissediyorum yediklerim midemde en az 4/5 saat duruyor bunu gercekten hissediyorum ve o kadar hareket ve diyet bakalım ne kadar dayanabilirim Rabbim güc kuvvet versin bizlere buda bir sınav diyorum arkadaşlar bazıları nefislerini köreltmeden herşsyi yiyerek kilo almadan hayatlarını sürdürüyorlar ama bizler....
Neyse bugünkü menume geleyim cenem düştü...

●SABAH
1 portakal
1 esmer etimek

●ÖĞLEN
1 kase yoğurt semizotlu
1 elma

●AKŞAM
tavuk göğsü sotesi
Yeşil salata

Ara öğünleri kayısı kurusu ıslatıp yedim.
Spor 1 saat yürüyüş
2.5 lt su daha da fazla olabilir kızlar arkadaşımız sindirella06 paylaşımında gördüm leslie yaptım sabah 45 dk abooo bir görseniz hareketler çok zor değil ama suyum cıktı inanın nerdeyse 35 dakikalarda bırakmak istedim gücüm kalmadı ama devam ettim bitireceğim dedim ve bitirdim bir su içtim 1 litre nerdeyse o kadar kurudu ağzım, bence çok etkileyici olacak yürüyüş yapmadığım zamanlar evde süper olur...
Gece yatmadan tekrar yapacağım dinlendim

Kücük Öğretmenim benim, bende seni sevdim canım tüm diyyet canlar inşaAllah istediğimiz kilo ineriz ve hayatımız boyunca sağlıklı şekilde beslenmeye ve spor yapmaya devam ederiz, anneciğim gibi 65 yaşında ve her gün yürüşünü aksatmaz 70 kilo

Maşa
lMaşallah anneciğine nazar değmesin
Öyle yiyipte kilo almak isteyen arkadaş bende de var ne yapalım herkesin bünyesi aynı olmuyor canım ablacım Rabbim bizede kolaylıklar versin inşallah
Azmine hayran kaldım sanada maşallah ablacım
Bu arada abla dememde bir sakınca varmı istemezsen söylemem bir daha benim yaş 31.

Seve seve canımmm yazmıştım önceden hepinizin büyüyüm 42
Ama ruhum 25
Ablanız kurban olsun sizi verene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…