82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

ah kıslar ah ben akşam gece yine yaptım yapacağımı of artık ya zayıflamayı o kadar çok istiyorum ama çok hata yapıyorum. 1 hafta kaçamaksız kalsam güzel olucak biraz ericem ama off işte
gelelim bugüne
sabah: 2 dilim kepek ekmeği, 1 dilim peynir, sade kahve
öğlen: ton balıklı marul salatası
akşam 2 dilim karpuz.
suyumu yanımdan ayırmıyorum kıslar çok çok içtim bugün. sporum da biraz zayıf kaldı 6000 küsur adım attım.
yarın ve perşembe günü lahana çorbası detoksu yapıcam. adımları çoğaltıcam. sevgiyle kalın

Canim benim cok tesekkur ederimButun ogretmenlerimize selam olsunnn

bugun cok güzel olmus balim lahana corbasi cok ise yariyor super olur balimmm guzel yuruyusunude yapmissin tebrikler

Sabah
  • 1 etimek
  • 1 portakal
  • 1 bardak yesil cay
Oglen
  • 1 haslanmis yumurta
  • Yarim.greyfurt
  • 1 kase yogurt
  • 1 etimek
Aksam
  • 3 adet köfte (firinda)
  • 1 kase cacik
Spor
  • 1 saat yuruyus
  • yarim saat leslie
  • Yarim saat mekik basen hareketi
Su 2litre

Adet dönemime az kaldı gerci 1 hafta var ama ben 1 hafta 10 gun onceden sisiyorum canlar tarti küsmez İNŞALLAH

Sonsuzva
happiness_
mkble
demlicaykeyfi
nisa1234
icefloe
cenera
ne yazikki gelmiyorlar üzülüyorum

yeni gelen arkadaslarda bi hevesle geliyor ama sonra bidaha uğramiyorlar
Fantastika
Fatmaaa

Merhaba canlar size bisi danismak istiyorum soylemesi ayip ben 6 gundur wc sorunu yasiyorum hic olmadi ben nerdeyse hic ekmek yemiyorum kati tuketmiyorum sanirim ondan oldu biarada cok detoks yaptim sanırım diyetimin basindan beri bu sorunu yasiyorum ama son zmnlarda artik 6 gun dile kolay kayisi yedim olmadi kayisi kaynattim olmadi keten tohumlu yogurt yiyiom su icioyurm spor yapiyorum olmuyo doktora gidicem canlar baska carem kalmadi randevu aldim sabahtan biraz moralim bozuldu kendimi sis hisediyorum patlicak gibi bu soylenir mi bilmiyorum anlattim sizlere kusuruma bakmayin ama kabizlik cok zormus
[/QUOTE]

[/QUOTE]
Hayırlı sabahlar kızlarrr...
Ahh canım bak üzüldüm...
Aynen dediğin gibi kabizlikdir canim o şişkinliğin. Bence de diyetten ama ayran aşının içinde cok lif var baklagillerde demek ki sana faydası olmamış.
Evet doktora gitmen en mantıklısı büyük ihtimal ya toz yada fitil verir...
Bağırsakta tıkanma olduysa ne yersen ye kayısı erik fayda etmez.
Insallahhh tez zamanda kurtulursun canim.
Bende ondan korkum zaten bagirsak tembelligi var kronik, birde kabiz olursam yandim. Normalinde 2 güne girerim büyük abdestde söylemesi ayıp şu an 3 güne cîktı.
Bende o kadar yürüyorum her gün ve bol su tüketiyorum ama 6 günde çok fazla olmuş rahatsız eder Rabbim acil şifalar versin...
Lif ağırlıklı yiyecekler bol bol tüketmeliyiz yanında bol su.
Îyi haberlerini bekliyorum öğretmenim Allaha emanet ol

[/QUOTE]
geçmiş olsun kuzum gelince durumu bildir merak ederim birde mihriban41 nın da yazdığı gibi lifli gıdalar tükeymeye çalış canımcım

mihriban41

AMIN ablam sende ALLAHA emanet olasin ALLAH razi olsun ablam bendede normalde cok wcye cikamam coktandir doyette olunca bu sekil oldu bide ben yag hic tuketmiyorum belkide sorun budur ablam doktor ne dicek merak ettim cozumu bulurum INSALLAH ayran asi normalde tuvalete cikariyo beni ablam sorun sanirim hic kati yemedgm icn sende kendine cok dikkat et ablam hayrlsyla sagliklica verelim kilolari INSALLAH ablam benim destegnle mutku oldum cok sagol eksik olma opuyorum seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…