82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

çok sevindim canım süpersin

SABAH
  • 1 PORTAKAL
  • bir adet lıght etımek
  • Turk kahvesı (sekersız)
ÖĞLEN
  • Yarım greyfurt
  • 1 haslanmıs yumurta
  • bır kase yogurt
AKŞAM
  • 2 domates marol salatas1
  • 1 haslanmıs yumurta
  • bir adet lıght etımek
spor
  • yarım saat yuruyus
  • yarım saat leslıe
  • 40 dk mekık basen hareketı
su 2lıtre

diyetcanlar merhaba.
sabah: domates, ve 4 dilim peynir. peynirlerden sonra vicdan azabından kahvaltıda elimi başka bir şeye sürmedim
aralarda kahve içtim bugün canlar
öğle: 1 paket form bisküvi, 3 yeşil erik, 3 çilek var canlar
akşam: 1 tabak yoğurtlu semizotu salatası
söz veriyorum daha düzenli diyet yapıcam kızlar.
birazdan yürüyüşe çıkıyorum canlar. en az 10.000 adım hedefim dönüşte haber veririm. öpüyorum

tatlım ben bıde aktıvyanın kayılısını yedım INSALLAH faydası olur sen onermıstn ya menunde cok guzel balım begendımmmm haydı 10000 adım cok yasa

tatlım ben bıde aktıvyanın kayılısını yedım INSALLAH faydası olur sen onermıstn ya menunde cok guzel balım begendımmmm haydı 10000 adım cok yasa
benimde aktivya bitti alayım yürüyüşten dönerken geç kaldım yürüyüşe biraz ama yarım saat sonra çıkıcam. evde kimse yok gelsinler bende çıkayım anahtar almamışlar
sana söz veriyorum canım bu hafta bir daha hiçbirşey kaçırmıycam kaçırırsam çek kulağımı bebeğim anlaştık mı

SEN ZATEN GUZEL GIDIYOSUN BALIM VE AYRICA BEN SANA COK GUVENIYORUMMMM

evet canım sayende. insan sorumluluk hissediyor tartı günü vs. yoksa bana kalsa... benim diyetlerim ne zamandır sadece 2 saat sürüyordu. dur şunu da yiyim öyle başlarım diye diye

Sizlerde veni cok motive ediyosunuz balim cpk sagolun benimde diyetim kisa suruyodu ALLAHIMA cok şükür bu sefer basardik beraberce kesnlikle sorumluluk oluyor

Selam kızlar
Kahvaltı
Zeytin 2 adet
Peynir 1 küp
1 yumurta
2 dilim kadar lavaş
Damates biber

Öğle
2Kaşık ayran detoks çorba
2çilek

Ara
2 kaşık ayran aşı

Akşam
1Kepçe tarhana
1Kepçe kuru fasulye
2 kaşık sebzeli bulgur pilavı
Salata

Su
2Lt

30 dk tempolu yürüyüş
Ve üç gündür hiç durmadan mobilya imalatı çok yoruldum
Bitti boyumun ölçüsünü aldımmm ne zormuş temizliğimin birazını yaptım şimdi dinlenicem kalanı yarın yapıcam çocuklar uyudu odaya girmiyim şimdi artık yarın resimleri çekip gönderirim bu arada arada kaçamaklar oldu dikkat edemedim bugün telafi için detoks yapayım dedim onuda yapamadım yarım yamalak oldu bugün taze yoğurt mayaladım yapabilirsem yarın detoksa devam

Menun cok guzel ablam zararli bisi yok hafif beslenmissin merakla bekiyoruz resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…