82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bizde seni ozledik balimmm iyiyiz sen gelince daha iyi olduk bizde seni öpüyoruz guzelim

merhaba diyetcanlar nasılsınız. şimdi geldim yürüyüşten 12.000 adım oh beama ayaklarım acıyor.
sabah:2 domates, 2 dilim peynir, 1 dilim salam, 1 dilim sucuk. kaçtı da
öğle: 2 dilim karpuz
akşam: yarım ızgara balık ve salata
herkes çok güzel şeyler yapmış yine tam gaz devam prensesler
alışverişe çıktım kendime küçük beden kot pantolon ve badi aldım. fotosunu çekip paylaşıcam. gaza geleyim dedim birascık içine girebilmek için sabırsızlanıyorum.

Harika menu harika spor harika balim

Günaydın prensesler bomba gibi gune basladim portakal diyetimin ilk gunu INŞALLAH en az 3 haftada 5 giderse harika olur diyetimin 2.ayi bitti cok sukur 3.ayin baslangcndaym o yüzden cok kilo gitme durumu olmayabilir cozum ise daha cok spor daha cok kalorisiz seyler tuketmem lazim diyet seklime bunyem alstigi icn degisim lazimdi 3 haftada 7kilo diyeti cok güzel bi liste oldu benim icin ama hic denemedim acaba sonuc ne olcak merak ediyorum 3 hafta sonra dilediğimiz kilo olur INŞALLAH haydi bakalim BiSMILLAH

1 peksimet(etimek) 35 kalori canlar cok güzel 5 tane yenebilir diyor 5 tane peksimet 175 kalori gayet az ben gunde kalorisi az oldugu icin 2 adet peksimet yerim biraz arastrdm bence bu liste ise yaricak haydi INSALLAH 5 gun icerisinde hem yogurt var hem yumurta var hem kofte varr hem et var hem salata var hepsinin kalorisi az ve saglikli

Sağlıklı görünüyor afiyet olsun kuzum

Günaydın fıstık
Maşallah sana
Yeni diyetin hayırlı olsun kuzum
sen başarırsın tatlım Allah ın izniyle güzel sonuçlar alacağına inanıyorum

Günaydınnn hepinizeeee...
Allah kolaylık versin bize canım @zayiflicammm maşaAllah senin azmin beni o kadar motive etmiş ki inanamassın merak ettim tartıldım yarım saat evvel veeeee 82.9 kilo gösterdi tartı bu bir mucizeeeee bir günde 700gr
Ama gece geç bitti bana saat 22.00 gibi eşim ve oğlumla lunaparka gittik cocuklar gibi ordan oraya koştum eve gece 01.30 geldik
Ve akşam saat 18.00 sonra hic birşey yememek de cok büyük etkisi var ben geceleri aşırı yiğen değildim ama mesela ufak bir atıştırma engelliyormuş.
Bir yerde okumuştum 4 saat yemek yedikten sonra yemeyen vucudu yakma hormonu ismini unuttum 4 saat sonra o devreye girermiş..

Menuyu aldım canım teşekkürlerrrrr bugün süper bir gün güneşli Hollanda da 2 hafta okullar tatil ve bugün Hollanda prensesin doğumgünü her yerde kutlama var büyük indirimler pazarlar kurulur heryere.
Sabah yürüyüşe cıkmıyacağım cünkü evden yürüyerek cıkacağız akşama kadar dışarda olacağız yanıma suyumu, yiyeceklerimi alacağım dışardan birşey yemek yokkkk
Haydi bakalam yeni bir güne Bismillahhh...
Allah kolaylık versin hepimizeee

Günaydın fıstık
Maşallah sana
Yeni diyetin hayırlı olsun kuzum
sen başarırsın tatlım Allah ın izniyle güzel sonuçlar alacağına inanıyorum
INSALLAH ABLAMM BAKALIM HAYRLSYLA VERIRIZ SAGLIKLICA INSALLAH SENI OZLEDIM DUN BEGENI YAPTIN AMA YORUM YAZMADIN NETINDE SORUN VARDI SANMRM ABLAM

COK TESEKKUR EDERIM MOTIVE EDEBILIYOSAM NE MUTLU BANA ABLACIM SENIN BU HEYECANINDA BENI COK MOTIVE EDIYOR SUPER BASLADIN SUPER GIDIYOSUN KILO VERMYE BASLADINNNN HARIKA BI HABER HAREKETLI OLMAK COK IYI BISI BUARADA BENDE LUNA PARKI COK SEVERIM NE GUZEL IYI EGLENCELER BOL BOL GEZMEYLE KILOLAR CABUCAK GIDICEK INSALLAH YANINA YEMEKLERINIDE ALMISSIN OH MIS HERSEY GUZEL SEN GUZELSIN DAHA NE OLSUN ABLAM TEBRIKLER ALLAHIN IZNIYLE HEP BIRLIKTE BASARIZ KOLAY GELSIN ABLACIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…