82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Menumuz ayni nerdeyse ablam harika detoks cok ise yariyor 2 gun yap kuzum fazlasini yapma detoksun sonra bidaha yaparsn balim menun harika sporunda harika hamlaman normal ama 2 3 gune super olursun agri fln kalamz balim rica ederiz kuzummm iyiki aramizdasin

Ay aynen canim bi cikolata yiyorlar sanki butun evi sariyor kokusu benim annemde yapmus gelmis boregi azicik kacti iste :)
hipnoz olurum kokusuyla resmen ya. yapamayın etmeyin zaten iradem zayıf diyorumama şimdi ben rejimdeyimdem diye evde herkesin light beslenecek hali yok. tutucaz kendimizi canım kahrolsun karbonhidrat
hem ömürlük yasak değil ya. zayıflayana kadar.
zayıflayınca da tekrar bu hale gelmemek için 2 dilim börek mi yedik. hoopp geldi 500 kalori. napıyoruz hemen 2 saat yürüyoruz. gitti 500 kalori. bir daha asla bu hale gelmek istemiyorum

Menun guzel kuzum zmnla kiymali boreklerde yok olur alisma zmni balim

Aksami hafif yaparak ogleni kurtarmissin supersin kuzum sporda guzel tebrikler balim ah o kokular olmasa

Yeni gelen canlarimiz bu cuma

gecen haftayla bu haftaki kiloyu bide hedefi yazarsaniz listeye sizide eklicem prensesler

tarti yuzumuze gulsun prensesler grubu

prensesler gurubu buyuk bi aile oldu

Hoşbuldum hepinizeee
Ayy hamile topikten buraya gecicince el alışkanlığı ama nasıl tatlı demi bebiş
Çok seviyorum bebekleri 17 sene sonra Rabbim tekrar nasip eder belkit buraya nasip olur hamileyimmm diye yazmak
Eşim işten gelirkene can erik almış yaa kıyamam hamile falan değilim tabii ama hamile olmamı çok istiyor regl bitsin calışmalara devam upss bekar varsa kusura bakmayın

Ay
Nen canim ben bu aldigim kiloyu vermek icin ne kadar ugrasmistim emegime aciyorum bi daha asla geri almam verirsem eger tabi :)

I
nIns ablacim en kisa zamanda bi bebis sahibi olrsun bende ilk bebegimi tedaviyle kucagima aldim seni cok iyi anliyorum

Ben ben bennnn
Tamam pazartesiye beklemeyim yarin sabah tartılıp paylaşırım canımmm..
Bu arada sana bayılıyorummmm

Bu arada birkaç can eriği yedim birşey olmaz demi
Karatay aksamlari kesinlikle meyve önermiyr ayrica kücükte olsa atistirdigimiz seyler gece zayiflamamizi saglayan hormonun yani leptinin salgilanmamasina neden oluyor ablacim dikkat!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…