82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canlar ben hazirlanip kahvalti yapip ise gidiyorum aksam listeyi yaparım öpüyorum sizleri basaricaz ben bize guveniyorum

Haklisin kuşum spor önemli yuruyussuz veremiyorm.kendimden Yoruldum kuşum ama bugün müstakbel kayınvalide bu sözü sevmem anne derim de baya belli oluyor petegm gelinlik ne güzel olck dedi yeniden gaza gldim

Selam herkese
bende diyette 3. haftamdayım
ilk hafta 2 kilo gitti
ama bi buçuk haftadır çok az 500 gr
günlük bir saat yürüyüş yapıyorum tempolu, akşam saati yürüdüğümden pek terleyemiyorum
terlemek şart mı acaba...
bugün cafeslim sipariş ettim ödem için umarım faydalı olur, burdan yazarım yine
75.5 ile başladım çarşamba tartıldım en son 73...
hedef 58 :) zor olsada bakıcez bakalım

Spor icin birbirimizi gaza getirmeliyiz kizlar... Bakin bu hafta full yerimizde saymacaliyiz

bence haftada 500 gram az degil. Sabahlari ac karna yapilan spor daha iyiymis. odem icin daha dogal seyler var onlardan denedin mi

Spor icin birbirimizi gaza getirmeliyiz kizlar... Bakin bu hafta full yerimizde saymacaliyiz
saka bir yana birakalimda, ben dun sabah tartildim 500 gram vermis gozukuyordum, bugun sabah tartildim 100 gram gozuktu. dunde cok yemedim bugun tartilicam diye. Hergun degisiyor bu ya. Sende bir baksana yarin, gene aynimi gozukecek

Hosgeldin canim burda bizimle devam edeblrz kolay gelsin

Haklisin kuşum spor önemli yuruyussuz veremiyorm.kendimden Yoruldum kuşum ama bugün müstakbel kayınvalide bu sözü sevmem anne derim de baya belli oluyor petegm gelinlik ne güzel olck dedi yeniden gaza gldim

Vayy super bu sozle yola devam kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…