82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Cok sagol kuzum

AMiN canim INSALLAH boyle devam ederim ALLAHIM yardim etsin iyiki cok spor yapmissim
evet canim sporun cok faydasi var, boyle devam eder insallah. Bende bir baslayabilseydim spora, tek yapabildigim biyere gideceksem yolumu uzatmak. Evde spor yapabilecek biseylerin olmasi guzel olurdu

evet canim sporun cok faydasi var, boyle devam eder insallah. Bende bir baslayabilseydim spora, tek yapabildigim biyere gideceksem yolumu uzatmak. Evde spor yapabilecek biseylerin olmasi guzel olurdu

INŞALLAH canimm dans et evde mekik cek evd yapilacak cok spor var sen yeterki iste

Gunaydin kizlar,
İkizim tebrik ederim. Ben erkenden kalktim, karsi daireme yeni komsu tasindi, ona verilmek uzere muffin yaptim. Tartildim da 81 kiloyum. Gecen haftadan beri 200 gram almisim.
Spor yapmamiz lazim kizlar. Oturarak kilo verilmiyor

Geçen hafta 76.100 dum sağlık olsun
Yagmurcum tebrik ederim tatlim haftanin birincisi sensin masallah

Kizlar ben cok rahatsizim yerimden kalkamiyorum sanki grip oldum bana dua edin

Gunaydin kizlar,
İkizim tebrik ederim. Ben erkenden kalktim, karsi daireme yeni komsu tasindi, ona verilmek uzere muffin yaptim. Tartildim da 81 kiloyum. Gecen haftadan beri 200 gram almisim.
Spor yapmamiz lazim kizlar. Oturarak kilo verilmiyor

Spor çok onemli kuzu ben isten geliyorum spora daliyorum hep AMİN çok sagil kuzun

Eki Görüntüle 1461999
Geçen hafta 76.100 dum sağlık olsun
Yagmurcum tebrik ederim tatlim haftanin birincisi sensin masallah

Kizlar ben cok rahatsizim yerimden kalkamiyorum sanki grip oldum bana dua edin

AMİN ablacimm cok sagol

oyy kiyamam salgin var ablam ALLAH sifa versinn INŞALLAH ablam

haftaya bomba gibi gelrsnz sizde

Allahım esirgesin seni sonucunu gördüm maşallah kuzum benim ben bu hafta sabitim

AMİN INŞALLAH bitanem benimm INŞALLAH devam gelir kardesimm hepimiz icin

kuzum sporu cogalt emin ol spor diyetten daha önemli tabi hem diyet hem spor birinden birini yapmassan olmuyoor uzne tatli canini ALLAH hepmzn yardmci olsun INŞALLAH ben senin basaricagina cani gonulden inaniyorum bitanem adasim benim yeterki iste seni buarlalar umudunu kaybeytmis görüyorum ve üzülüyorum ben azimli gunes gibi dogan adasimi istiyorum bitanem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…