82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Gunaydinnnnn
Erkenden yattim kuzum cok erken kalkiyorum
Ne guzel haber kuzummmm gule gule giyin ikizim
Sag ol ikizim. İyi yapmissin uykumuzu alirsak daha az yermişiz.
Ben dayanamadim bugun tartildim, ayniyim . Ama cok normal cunku diyete devam etsem de spor sadece bir gun yaptim

kayisi, gecenin ilerleyen

saatlerinde abarttim biraz meyve yedim patlamis misir yedim, hurma yedim. Is basvurusu yapmistim, reddetmisler. Asiri fa:zlaydim isleri icin halbuki
Canim kendini rahatlatmaya calis. Ben evlendigimden beri is ariyorum, tum cevrem bekarken yasadigim sehirde kaldi. Hakkimizda hayirlisi olsun canim, kendini sıkma, her sey olacagina varir. Her is gorusmesi, mulakat bir tecrube. Mulakata girmeye o kadar alistim ki, onceleri beklentilerimi ifade edemiyorken, artik çatır çatır soruyorum her seyi.

Sporsuz biseyler ilerliyomu dimi kuzum benimde spordan ayaklarım agriyor valla ikizim

Kuzum haftaya verirsin sende uzme tatli canini

Sporsuz biseyler ilerliyomu dimi kuzum benimde spordan ayaklarım agriyor valla ikizim

Kuzum haftaya verirsin sende uzme tatli canini
Canim haftada bir iki gun de dinlen. Kaslarin dinlenmeye de ihtiyaci var.
Yok canim bu hafta vermedigimi hissediyordum zaten. Spor olmadan olmuyor. Bu hafta da kilomu koruma diyeti yapmis oldum. Kilo veremeyince oyle dusunebilirsiniz kizlar.

mulakata bile almadilar canim fazlaydim bile o pozisyon icin

Canim haftada bir iki gun de dinlen. Kaslarin dinlenmeye de ihtiyaci var.
Yok canim bu hafta vermedigimi hissediyordum zaten. Spor olmadan olmuyor. Bu hafta da kilomu koruma diyeti yapmis oldum. Kilo veremeyince oyle dusunebilirsiniz kizlar.

Hafta sonu dinlenirim belki.yada az yaparım kuzum

Canlar kahvaltimi yapyim hazirlanip cikiyim dogru ise ondan sonra da cok kosturmam var aksam gireblrm.ozmn menumu yazarim.sizde yarin kilo bldrnleriniz yapin canlar guzel listemiz şenlensin öpüyorum

[QUOdemlicaykeyfi, post: 40030464, member: 614571"]Bana hicbir seyin faydasi olmuyor canim meyve olarak sadece kayisi haslayip yiyordum yine ayni [/QUOTE]
gunaydin hanimlar
Ben ciplak ayakla spor yapiyorum ondan heralde cogu zaman tuvalete zor yetisiyorum ne alaka dersen ayaklar yere basiyor soguk oldugu icinde bagirsaklari calistiriyor

Birde havuc deneyin doktorlar cocuklar kabiz oldugunda havuc lapasi yapip yedirin diyorlar belki faydasi olur internetten bakin nasil yapildigina
benim cocuklar havucu cok yedikleri zaman circir oluyorlar

[QUOdemlicaykeyfi, post: 40030464, member: 614571"]Bana hicbir seyin faydasi olmuyor canim meyve olarak sadece kayisi haslayip yiyordum yine ayni
gunaydin hanimlar
Ben ciplak ayakla spor yapiyorum ondan heralde cogu zaman tuvalete zor yetisiyorum ne alaka dersen ayaklar yere basiyor soguk oldugu icinde bagirsaklari calistiriyor

Birde havuc deneyin doktorlar cocuklar kabiz oldugunda havuc lapasi yapip yedirin diyorlar belki faydasi olur internetten bakin nasil yapildigina
benim cocuklar havucu cok yedikleri zaman circir oluyorlar[/QUOTE]
Aa tamam ablacim bakarim. Sag ol topigimizin tatli annesi

[QUOteşekkür icaykeyfi, post: 40030690, member: 614571"]gunaydin hanimlar

benim cocuklar havucu cok yedikleri zaman circir oluyorlar[/QUOTE]
Aa tamam ablacim bakarim. Sag ol topigimizin tatli annesi [/QUOTE]
Ayy tesekkur ederimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…