82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Evet baktım yedikden sonra baktım napayım dayanamadım ama olan oldu artık cumaya kadar hedef belirledim bakalım :)
sekerparenin yaninda bisey yememissin, oglen bir tek onu yemissin, kalori olarak cok almamissindir ama saglikli olmamis, Arada oluyor boyle bisey olmaz, bende canim isteyip yemezsem arkadasindan birsuru sey yiyorum,

Çok az yagla 1 patlıcan 1 kabak 1kirmizi biber 1 domates evde olan sebzeleri baharatlarla söyledim resmi yedikten sonra aklıma geldi tabi hepsini yemedim çocuklarda severek yediler

@zayiflicammm post: 40024411, member: 661921"]Afiyet olsun ablam cumaya az kaldi heyecan varmi

Heyecan olmaz mi meraktan catliyorum fazla cikmasin da

Son düzenleme:
Kızlar yaaa yarın ev görmesine gidecekmisiz Inşallah kendime hakim olabilirim bugün o makarnadan sonra çok vicdan azabı çekiyorum

Yarin persembe ablam eger yarin yersen cuma belki tartida istedgne ulasamyablrsn

Ama ben iradeni korucagina inaniyorum ablam

zayiflicammm, post: 40026659, member: 661921"]Kesinlikle ac gidrsen hepsinden yersn en azndan az tok olursan kontrollu olursun [/QUOTE]
Oneriniz Icin tesekkurleer denicemmm

Bugun benden erken yatmis ikizim. Tv8de yeni bir komedi show baslamis ona takildik ancak uyuyacagim insallah.
Hepinize iyi geceler tatli ruyalar kuzular.
Buarada kayinvalidem dogum gunum icin pijama takimi almis, xl beden ama cok guzel oldu ustume biraz da bol. Kilo vermeseydim giyemezdim. Aynaya bakinca mutlu oluyorum. Bu hafta ben de vermedim diye hissediyorum niyeyse arada da hic tartilmadim. Neyse yarin yeni bir gun...
Yarin yepyeni bir gün...

sabah: domates, salatalik, peynir, yumurta ekmek
oglen: bir kase yesil mercimek
ara: ceviz, cubuk, badem, portakal
aksam: balik salata ekmek
yatmadan, bir kac cubuk badem, gun kurusu

Erkenden yattim kuzum cok erken kalkiyorum
Ne guzel haber kuzummmm gule gule giyin ikizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…