82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

GÜNAYDIIIIINN canlaarrr... bugun super enerjiğimm.. tartıyla aram süper benı memnun etmeye devam edıyor .. şimdi sıkı bır kahvaltı yapmaya gidiyorum .. .. hepinize muhteşem bir gün diliyorumm..
Hergun mu tartiliyorsun tatlim

Menun guzel kuzummm abu cubur diyince bende korkmustum ama onlar zararsiz

Sagol bitanem hamd olsun hepimiz iyiyiz cumaya az kaldi kalsyumla dengeyi koruyorsun güzellik ne guzel 10ndami super erken

GÜNAYDIIIIINN canlaarrr... bugun super enerjiğimm.. tartıyla aram süper benı memnun etmeye devam edıyor .. şimdi sıkı bır kahvaltı yapmaya gidiyorum .. .. hepinize muhteşem bir gün diliyorumm..

Sagol INSALLAH tatlimmm senin enerjin bana yansidiiii

Estağfurullah ablam ya herseymizi paylasiyoruz burda uyuyamamissin üzüldüm bazen sislik oluyor hastaligin zmnimi geldi acaba ablam

Yok canim, estagfirullah, olur mu oyle sey. Kahvalti yapinca gecer insallah mide bulantisi.
O kilo almis hissi bende de var ama af edersiniz tuvaletten kaynaklaniyor sende o sorun yoksa belki sislik vardir, belki de sana oyle gelmistir

Kuzu benimde o durum 2gundur oyle

Sabah

muzu yemedim canlar

• Kucuk kepekli kekim ve yarim ligt sutumu ictim
Öğlen

• Kabak yemegi
  • bir bardak ayran
  • bir dilim ekmek

aksam

• 1 adet Yesil elma
  • 1 bardak yesil cay

spor

• Yarim saat bisiklet Surucem
  • 200 kere ip atladim
  • 4000 adim attim
  • 50 kere mekik cekicem

su 2.5 litre

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar siizi bekledimm kimsecik yok telefonum % 2 kalmış bitmek uzere sarza koyuyorum canlar öpüyorum sizleri

Sabah
4 tane ıspanak köftesi
1 zeytin
2 çatal peynir
yarım domates

Öğle
sebze tava
küçük bir parça lavaş

Akşam

1 tabak makarna (biliyorum cisss ama hep cocuklarin yuzunden dayanamadim yedim)

1 saat spor
3 lt ye yakin su

[QUOzayiflicammm, post: 40022017, member: 661921"]Estağfurullah ablam ya herseymizi paylasiyoruz burda uyuyamamissin üzüldüm bazen sislik oluyor hastaligin zmnimi geldi acaba ablam[/QUOTE]

Yok tatlim daha yeni bitti hastaligim

Bugünkiii menümm-

2 yeşil zeytin
1,2 küp kaşar peyniri
1 dilim ekmek

Öğle-
2 adet şeker pare
Karısık meyve suyu

Aksam-
Pırasa yemeği 2 kaşık
1 kase mercimek çorbası

( 40 dakika hafif tempoda yürüyüş yaptım, yıl sonu gösterisine hazırlandığımız için cocuklara dans hareketleri yaptırdım bende beraberinde yaptım onlarla bu da 20 dakika

Afiyet olsun ablam cumaya az kaldi heyecan varmi

bide sebze tava nasıl ne koyuosun icine ablam

Sekerparedeki sekeri ben sana soylesem bidaha yemessin bari bi tane yeseydin neyse artik olmus guzellik yarin hafif ye cuma listedesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…