8 veya 9 kiloyu kac günde verebilirim lütfen yardimmm :(

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
23 yasindayim.boyum 158 ve 59 kilodayim.. kilo verirsem cok iyi olacagini düsünüyorum.. 2 gündür diyete basladim ama 1 kilo verdigimu gördum sabah fakat az evvel tartildigimda ayni eskisi kilomdaydim..

En hizli bir sekilde saglikli beslenerek ac kalmadan bide nasil vercem 9 kiloyu ? tecrübelerinizi veya önerilerinizi benimle paylasirsa iz cok ama cook sevinirim.. kendimi hic 57 kilodan asagi görmedim :KK43: birde basenlerim cok var ve hic güzel durmuyor boyum kucük oldugu iciin

hakimebu hakimebu nerelerde geziyon kız:KK70: H hayatisir1234 canım öncelikle sabahları uyandığında tuvalete çıktıktan sonra aç karnına iç çamaşıyla tartılmanı öneririm böylece gerçek kilonu görebilirsin çünkü gün içinde artışlar oluyo..bende 4 ay oldu diyet yapıyorum ( arada 1 ay bozdum) son ayımda 3,4 kilo verdim sadece toplamda 14.8 kilo verdim sen yeni başlamışsın hızlı gidecektir:) diyet yerine sağlıklı ve düzenli bir beslenme oluşturdum ben ekmek olarak buğday ekmeği yiyorum günde 3 dilim en fazla kızartma yemiyorum kolayı çok severim haftada bir içiyorum pilav makarna tarzı şeyleri az yemeye çalışıyorum onun dışında herşeyi yiyorum günlük en az yarım saat yürüyüş 15 dakikada bölgesel hareketler yapıyorum gece acıkmalarına nescafe içiyorum gerçekten tok tutuyor ve 2,5-3 litre su içiyorum sürekli yapınca gayet gidiyor kilolar kolay gelsin kuzum:KK5:

2 ayda verilir. Normali haftada bir kilo daha diyetisyen ve spor ile birlikte ver. Öbür türlü yagdan degil kas ve su kaybi olur.

X