8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Eki Görüntüle 981454

hu huuuuuuuu
bu akşam veremedim ama yarın inşallah kargoya vericem bu bebekleriiii
aayyyy çok hoş görünüyo biliyorum sen benim katilim değilsin ki kurbanın çok şanslı

http://

hediyeler hazir cok parca alamadim kurbanim az ama öz olsun istedim umarim beğenirsin :) zorunlulari da tamamlayip perşembe kargoya vericem :))
aaayyyyy bana mı onlar :26::26::26::26: bende az ve öz aldım umarım kurbanım kızmaz bana

Sevgili kurbanım,
Eşim yarın kargoya verebileceğini söylediği için elim ayağıma dolaştı.Mektup kağıdım,zarfım kaldı.Kutu küçük geldi.Üstüne üstlük hediye paketlerimi kaybettim
El emeğim istediğim gibi olmadı:2:..Hööf...Hediyelerimden birinin ufak bir parçası kırıldı:2:
Neyse..Umarım bunları özensizlik olarak değil de talihsizlik olarak görürsün,Ki tanıtma topiğinde ben senden o ışığı aldım zaten sen de benim gibi işin özüne bakıyorsun detaylara değil.Ben seni sevdim, kanım ısındı hediyelerinin hepsini beğenerek, özenerek kendime alıyormuş gibi aldım,sevindim alırken...
Neyse..Yumurtadan bebek yaptım sana.Bülent Ersoy'la yeni ergen eşi isimlerini taktım
İnşaallah beğenirsin.

Bu da hediyelerimin toplu hali.Bir kaç parça birşey daha vardı paketleyemediğim için kutuya öylece koydum.
Malum paketleri kaybettim:2:

Son düzenleme:
kızlar günaydıın, umarım hepimiz mutlu bir gün geçiririz.
ben hiç güzel başlamadım güne, canım çok sıkkın ama umarım böyle devam etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…