8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

insanların makineleştirildigi bir dünyayı anlatıyor
bireysellik yok zihnin kontrol altında vs

aslında konusu güzelmiş de anlatımı belki çok sürükleyici değildir. bazen başlayıp başlayıp bıraktıgım kitaplar oluyor benm de bi zaman sonra soluksuz okuyorum ama ilk zamanlarda süründürüyorum resmen elimde. başka bi kitap oku bunu sonraya bırak istersen

ben çıkıyorum kızlarr kociş yoldaymışş öpüldünüzz görüşürüzzz katilimmm yaz bana whatsaptan sohbet edelmm

bu arada ben yaşanmış hikayelerin kitaplarını seviyorumm romaan tarzı falan falaaan ayy napıyorum ben burdaaa hadi gittim beeennn

su an biraz bakıyorum okucam galiba :) olmadı debbie macomber bir tane de ona gecerim

Seni seçtimm pikaççuuu :111: yii beniii yiiii

bu arada ben yaşanmış hikayelerin kitaplarını seviyorumm romaan tarzı falan falaaan ayy napıyorum ben burdaaa hadi gittim beeennn

ben de severim mesela notebook u cok begenmistim

debie macomber okumaya hiç fırsatım olmadı ama çok istedigim yazarlardan biri.

bu ara kristin hannah okuyorum ben. ondan önce de phillippa gregory e takmıştım

debbie macomber ı begeniyorum okumalısın bence de :)
kristan hannah polisiye tarzı mı yazıyordu bir tane okudum sanırım uzay cagında geciyordu yanlıs hatırlamıyorsam :)

debbie macomber ı begeniyorum okumalısın bence de :)
kristan hannah polisiye tarzı mı yazıyordu bir tane okudum sanırım uzay cagında geciyordu yanlıs hatırlamıyorsam :)

bütün kitaplarını okumadım ama daha çok roman tarzında yazan duygusal hikayeleri olan bi yazar, uzay çağıyla ilgili yazdıgı bişey var mı bilmiyorum canım :44: genelde günlük olaylar, aşk nefret dostluk kardeşlik vs. gibi konuları işliyor

biri kitap mı dedi :111:
ocak ayında 9 kitap okumuşum.. şu hayattaki en büyük keyfim resmen
az önce 3 kitap daha sipariş ettim biri kocam için ikisi bana

iyi akşamlar kızlaaar

sonun da netteki sorunu halledebildik 3-4 gündür giremiyordum nete meğer modem artık çalışmaz hale gelmiş..5 yıllık emektar modemiçöpe attık ttnet sorunu bulamayıncaa..yeni modemi dünden beri evdeki bilgisayarlara tanıtmaya çalışıyoruz..benim külüstür laptop da yeni modemi tanımadı yabancı bu dedieşim format attı çalışuyor şükür..ama daha bir dünya ofis programları falan yüklenmesi lazımm....
çok yazışsmışsınız yokluğumda nerden başalasam da okusam diyorumm

ayy bu teknolojik aletlerin akıllı gibi görünen ama salak olan halleri yok mu sinir ediyor insanı yaa neyse ki sorunun büyük çoğu hallolmuş canım, diğer programlar da yavaş yavaş yüklenir

aslında çok bişey kaçırmadın çünkü kimse ipucu vermiyor artık zaten hediyelerin verilme zamanı da yaklaştı heyecan dorukta

aklımda bulunsun :)

biri kitap mı dedi :111:
ocak ayında 9 kitap okumuşum.. şu hayattaki en büyük keyfim resmen
az önce 3 kitap daha sipariş ettim biri kocam için ikisi bana

oyy maşallah tam anlamıyla bir kitap kurdusun
ne tarz seviyorsun canım

aklımda bulunsun :)

oyy maşallah tam anlamıyla bir kitap kurdusun
ne tarz seviyorsun canım

dram seviyom ben bu dramatik bi aşk da olabilir doğudaki kadınların dramı da olabilir.. herbişey olabilir yani
ama hep aynı tarz okumuyom her tarzı okumaya çalışıyom.. çeşitliliği çok seviyom
polisiyeyi de eşim sayesinde sevdim
benim de geranio gibi hayalim ilerde kocaman kütüphanem olması.. şimdi evimiz minik o nedenle istediğim büyüklükte bi kitaplık alamadım
ama ilerde çok istiyorum bunu rabbim nasip eder inşallah

evet yaaa ben de konu komşuyla vakit geçiridm zaten 3 gün spor yapınca o günler iptal oluyorumm..şuan berbat haldeyimm..yürüyemiyorumm ağrıdan heryerim sızlıyor...oturmak da kalkmak da yürümek de işkencee ..inşallah pazartesiye kadar düzelirimm..malumm o gün de fitness a gidecemm

ohh spor düzenini ne güzel oturtmuşsun valla, hamlıgın da gider bikaç güne iyice rahat edersin yarın güzelce dinlen bari de pazartesi günü fitness te zorlnma canım

inşallah :) evim küçük derken ne kadar küçük :)
bizim de 70 m2 falan yetiyor sayılır ama ilerde çocukla nasıl olcak bilmiyorum

ohh spor düzenini ne güzel oturtmuşsun valla, hamlıgın da gider bikaç güne iyice rahat edersin yarın güzelce dinlen bari de pazartesi günü fitness te zorlnma canım

sağol bebişimm inşaallah istediğim kiloya düşerimm biranöncee daraldım bu bedenden...acaba çalışmaya mı başlasam diye düşünüyorumm...evde çok sıkıldımm...hem 2 maaşla daha bir rahattık...istediğim gibi alışveriş yapıyordumm...babamdan bile para istemekten nefret eden ben kendi paramı kazanmaya fena alışmışım galibaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…