8 mart 2014 dünya kadınlar günü indirimleri

RabiaU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
111
21
34
Kızlar bu seneki indirimleri duyunca buradan paylaşabilirseniz sevinirim :KK23:

benimde özellikle indirim beklediğim markalar var. bakalım bu sene indirime girecekler mi?

özellikle watsons ve gratis'ten güzel şeyler bekliyorum. yves rocher de güzel işe yarar bir indirim yaparsa hemen atlıyacam valla :KK31:

Migroslarda iki al bir öde var cilt vücud bakım ürünlerinde
Parfümler %30 indirimde
Deodorantlarda bir alana bir bedava
Ve çikolatalar 3 al 2 öde var

evt bende migrosa uğrayayım. hemen uğramayınca hiçbir şey kalmıyor maalesef :KK9:

migrosun katoloğunda şimdiden görülüyor indirim fakat şuan yok sanırım 8 martta geçerli olacak. gratis ve watsons hala açıklamadı indirimleri umarım %50 yaparlar herkesin gözü onlarda :)

Gratis the balm da %50
Max factor %40
Maybeline %20
Loreal de hiç indirim yoktu..

Watsonsla aşağı yukarı aynı oranlar
Ancak lorealde ve maybelline de %40 indirim vardı..

kızlar bende gratiste indirim çok azdı. farları ve fırçayı gratisten aldım. flormar ve cecile kalem kalmamış. %50 indirim varmış. bende flormar kalemi başka yerden aldım. ayrıca neutrogena göz makyaj temizleyicide kalmamış. herkes süpürmüş :/ yetişemedim. çok memnun olup sürekli aldığım ürünlerdi bunlar.

bu sene watson iyi indirim yaptı bence. özellikte rimellerde indirim çok işime yaradı. max factor %40 indirim, diğerlerinde %50 indirim vardı. düşünüyorum. aşağıya ganimetlerimin fotosunu koyuyorum. :KK16:

fakat her yerdeki watsonlar aynı değil. bazı watsonlarda hiç birşey kalmamıştı. bazı ürünleri sürekli alıyorum. merak ettiğiniz ürün varsa yorumumu yazabilirim :)

$10003972_10152258873813703_1116198767_n.jpg

kaldırmadan indirme olmaz:) bence bütün indirimler yalan

sanırım fiyatları yükseltip indirim yapıyorlar diyorsun. evt bazen yapıyorlar . fakat aldığım ürünlerin normal fiyatlarını bildiğim için indirimde olduklarını biliyorum. bütün yılki fiyatlarının yarı fiyatına satıldılar watsonda :)

X