8.günden resimlerr :)

çokk güzel olmuş cnm,ztn müdahale edilcek pek bişeyin yokmuş
gazide kaça yaptırdın acabaCADIARZU

burnun cok guzel olmus canım gule gule kullan 3.gun cekılen resmıne baktım hıc bi şişlik morluk falan yok cok ılgınc genelde ılk bır hafta baya morluk falan oluyo bunye meselesı dememkkı

burnun cok guzel olmus canım gule gule kullan 3.gun cekılen resmıne baktım hıc bi şişlik morluk falan yok cok ılgınc genelde ılk bır hafta baya morluk falan oluyo bunye meselesı dememkkı

canm benda fazla kemer olmadıgı için kemigim sadece törpülendi kemk kırılması yoktu morlugum yok denecek kadar azdı yani 2.gün oldu sonra gecti sadece şiştim :)

meraba ben yeniyim sabri beye bende muayene oldum anlattıklarından gözüm korktu burun ucumda düşme var kıkırdak yetmezse kulaktan yada kaburgadan alınır dedi tamografi çekmemi söyledi fakat 3 ay sonraya verdiler siz nasıl hallettiniz

canm benda fazla kemer olmadıgı için kemigim sadece törpülendi kemk kırılması yoktu morlugum yok denecek kadar azdı yani 2.gün oldu sonra gecti sadece şiştim :)

evet ben de onu diyecektim, senin burnun zaten kolay bir burunmuş, inceymiş. sadece kemeri törpülemişler o da çok güzel olmuş, morluk, şişlik falan da olmamış, oh iyisin valla

korkulck bişey yok canım sabri beye güveneblirsin :) demekki çok yogundur banada 1,5 ay sonraya vermişlerdi herhalde izne gittiği için benmki o kadar uzamıstı ama

evet ben de onu diyecektim, senin burnun zaten kolay bir burunmuş, inceymiş. sadece kemeri törpülemişler o da çok güzel olmuş, morluk, şişlik falan da olmamış, oh iyisin valla

evet hayatım şanslıyım :))))

ben de ekledim,kabul edersen fotoğraflarını görmek isterim.peki nasılsın şimdi rahat haraket edebiliyomusun.koşabiliyomusun mesela :) benim 5.günüm dikişlerim ve alçı duruyor hala.

mrw06, ben de 28 Eylül'de ameliyat oldum. Burun şeklimden şişlikler dışında çok memnunun; ancak deliklerim asimetrik. 1 hafta öncesine göre nispeten düzeldi gerçi; burun deliklerimden biri oval, diğeri üçgendi. Şimdi şekilleri benziyor; ama biri daha büyük. O taraf daha şişmiş sanırım, sorduklarım öyle söylüyorlar. Pek kolay fark edilmiyor ama ben iner mi böyle mi kalır çok merak ediyorum. Seninkiler ne durumda?

Bir de benzer bir deneyim yaşayan varsa paylaşsın lütfeen!!

ben de ekledim,kabul edersen fotoğraflarını görmek isterim.peki nasılsın şimdi rahat haraket edebiliyomusun.koşabiliyomusun mesela :) benim 5.günüm dikişlerim ve alçı duruyor hala.

ettm canım. benm 41. gün oldu bugun :) ama hala kosamıyorum burnum düşcek gibi oluyor bende alçı yoktu cnm kolaydı benmki 6 ay dayanmamız lazım iyilşmemiz için tam olarak :)

korkulck bişey yok canım sabri beye güveneblirsin :) demekki çok yogundur banada 1,5 ay sonraya vermişlerdi herhalde izne gittiği için benmki o kadar uzamıstı ama

cevabın için teşekkür ederim sabri beymi yoğundur 3 ay sonra tekrar muayene olmam gerekmiyecekmi bana tamografi çekilecek yerden 3 ay sonra dediler ben ameliyat olursam bu ay içinde olmayı düşünüyorum sabri beyle tekrar görüşmeye gidecem bakalım inşallah hayırlısı olur.

canım benmde öyleydi evet şişliktendir bende büyük bi oranda düzelme oldu ama yinede ufacık bi fark var farkedlmiyo ama ben farkediorum cok inceledgm için :)) daha düzelicektr merak etme zamana bırak :)

hmm anladım canım benden tomografi istememişti pek bi bilgim yok yani.görüş cnm erken olblrsn işllah hayırlısı olsun gelişmlerden haberdar et :)

mrw06 ben de ankarada oturuyorum,nerede ameliyat olacağım hala karar verebilmiş değilim.hacettepe bir doktorla görüştük fazla içime sinmedi,sen de gazide olmuşsun.zaten gaziyi de düşünüyordum epeydir.nasıl oldu senin burnun görmek isterim.albümün açıkmı?

canım arkadaslık teklifi gönderdim kabul edersen göreblrsn son halimden 2 tane resm var :) sabri beyi önereblrm ben memnun kaldım gercekten kendiside cok ilgili git görüş en azından kaybedecegn bişey olmazz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…