8. gün?

nar123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
107
1
arkadaşlar 27-28 günde bir düzenli adet gören biri adetin 8. günü hamile kalabilir mi? cevap yazın hadi

canım 11-12 gibi yumurtlamışsa ve sperm de 4-5 gün yaşamışsa neden olmasın ?
olmaz diye birşey yok Allah isterse her an her şey olabilir

yani bilimsel açıklmalara göre spermlerin 72 saattir yaşam süreleri ama allah herşeye kadir arkadaşımda dediği gibi o isterse herşey olur belirtiniz filan var mı gebeliğe dair kan testi yaptırın aç karnına 1 günlük gebelik dahi çıkar

Son düzenleme:
yani belirti olup olmadığını anlayamıyorum ki hiç hamile olmadım. adetime daha 1 hafta var. peki kan tahliliyle kesin çıkıyor mu bu aşamada ve kesin sonuç mu oluyor

Birebir senin durumunda olan bir arkaşım vardı ve 8. günkü ilişkide gebe kalmıştı. O ay içindeki tek ilişkiydi ve gebe kaldı. Allah kalbine göre versin...

yani belirti olup olmadığını anlayamıyorum ki hiç hamile olmadım. adetime daha 1 hafta var. peki kan tahliliyle kesin çıkıyor mu bu aşamada ve kesin sonuç mu oluyor

yani adet gecikmesi en net belirti ama daha 1 hafta var diyosun.
tabi ki kan tahliliyle 1 günlük gebelikler bile yüksek oranda çıkar
hakkında hayırlısı istemiyo musunuz bebek ondan mı endişelisin?:26:
sonuç alırsan haberdar eder misin merak ettim?

adet günüme 6 gün kala kan testi yaptırdım 1.20 çıktı değilim yani. adet günümde daha gelmedi gerçi 3 gün var

adet gununden saydigin sekinci gunu soylersen hayir canim kalamaz,daha yumurta yetisme asamasinda,,,

8. gunde hamile kalanlar,siklusu kisa veya,adet duzensizliyi olanlardir,,normal 28.gun siklusu olan biri 8.gunde asla hamile kalamaz...

canım 11-12 gibi yumurtlamışsa ve sperm de 4-5 gün yaşamışsa neden olmasın ?
olmaz diye birşey yok Allah isterse her an her şey olabilir

Merhabalar, ben 30 unda adet oluyorum ve adetimin ilk gününden saymaya başlayarsak 28. gün korunmasız bir ilişkim oldu , zaten kasıklarımdaki ağrılar şiddetli bir şekilde başlamıştı heran oldu olcak gibi yani, ama ilişkiden sonra ağrılarım durdu ve hala adet olmadım . sizce durum nedir? şimdiden teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…