8 gün gecikti....

mub

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
349
5
kızlar adetim 8 gün gecikti hatta bu günde bitti sayılır 9 güne doğru ilerliyo 2 gün önce hafif adet olacakmışım gibi belirtilerim vardı ped falan koydum olmadım hiç bi ağrım falan da yok adetim 2 gün geciktiğinde test yaptım negatif çıktı acaba olabirlir mi ayy inş hamleyimdir.:):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Geç yerleşme olup 20 gün geçince bile çıkan ark.lar
var :18: canım kan testi yaptır bence çıkar sende
Allahım yardımcın olsun tatlım
:emir_bebek:

bugun 10.gün herşeye ağlıyorum herşeye kırılıyorum karnım patlayacakmış gibi şiş dakika başı lavaboya gidiyorum böyle sürekli oturup ağlamak istiyorum çatlayacakmışım gibi . eşimden ilği bkeliyorum sevgi bekliyorum mutsuzum ölmek istiyorum nöbetçi eczaneleri bilmiyorum eşimde gitmez şimdi yarını bekliycem mecbur

bugun 10.gün herşeye ağlıyorum herşeye kırılıyorum karnım patlayacakmış gibi şiş dakika başı lavaboya gidiyorum böyle sürekli oturup ağlamak istiyorum çatlayacakmışım gibi . eşimden ilği bkeliyorum sevgi bekliyorum mutsuzum ölmek istiyorum nöbetçi eczaneleri bilmiyorum eşimde gitmez şimdi yarını bekliycem mecbur

ay çok sabırlısın ben adet günüm gelmeden başlıyorum testlere
ama sen yinede hayal kırıklığına uğramamak için çok kaptırma kendini canım hiç belli olmaz
inşallah hamilesindir

X