8 aydır kullandığım ilacı bıraktım.çok sinirli oldum..

meldaela

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
619
1
ben 8 ay öncesinde sürekli ağlama krizleri,bazen intihar düşüncesi,yalnızlık psikolojisi şikayetleri ile gitmiştim doktora..ağır depresyon olduğunu söyledi ve efexor tedavisi ile başladı..yalnız bana kullandıktan 4 ay sonra çok ağır gelmeye başladı.baş ağrısı,baş dönmesi artık had safhaya gelmişti..psikolojik olarakta çok faydası olmamıştı zaten.bunun ardından doktorum ilacı değiştirip,prozac şurup kullanmamı önerdi..bir süre onuda kullandım ancak,onunda çok faydasını görmedim.sonra hata yaptım biliyorum ama hem doktora gitmeyi,hemde ilacı tamamiyle bıraktım.şu an ise yeni doktor arayışı içindeyim.çünkü şikayetlerim devam ediyor.herşeyden önce çok çabuk ağlıyor,yine çok bunalıyor ve,kendimi o kadar yalnız hissediyorumki....bazen yaşamanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.ayrıca inanılmaz sinirli bir hal aldım.kendime bile inanamıyorum..ben bumuyum diye.uzman dokttorlarımız okuyup yardımcı olurlarsa çok sevinirim.....

Merhaba. Arkadaşım bende aynı sorunlardan müzdaripim. Ben psikologdan randevu aldım. Kısmetse bugün ilk seansıma gideceğim. Uzun süre bende düşündüm psikaytr mı psikolog mu diye. Sırf bu ilaç yüzünden. Aslında çoğu psikologda depresyon tedavisinde psikiyatra yönlendiriyormuş. ılaç tedavisi olmadan düzelme sağlanmıyormuş okuduğum anladığım kadarıyla. Hatta ben bugün Psikiyatra yönlendirir diye endişeliyorum psikolog. Bence çok araştırdığım için imkanın varsa psikiyatra git yanında da psikologa derim ben. Benim imkanım olmadığı için sadece 2. seçebildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…