8 ay 15 günlük bebeğim durmadan çığlıklar atıyor???

fedupsamania

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
58
36
Merhaba arkadaşlar benim kızım 8 ay 15 günlük. İki gündür sesi çıkmayan bebek çığlık atıyor dakika başı yani acıdan bir çığlık değil resmen çocuk zevkine çığlık atıyor gülüyor sonra ama ağlamıyor yani. Dişi daha çıkmadı diş eti de sert değil eli hep ağızında ama yine de bağırıyor. Ateşi kabızlık problemi ishal problemi de yok. Sizce bir sorun var mıdır? Kontrolü hep normal maşallah. Doktoruna yazdım ama cevap vermedi 🥹yarın doktoruna götüreyim mi bilemedim hafta sonu diye gidemedik, acile götürmelik bir durum mu onu da bilmiyorum, inşallah diştir tecrübesi olan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacımız var 💜 ekleme: bu arada uyku düzenimiz çok problemli değil bu bağırma son iki gündür var

Son düzenleme:
Benim kızımda o şekilde mutlu olduğu için çığlık atıyor hiç sorun olarak görmedim ,sesini kendini keşfediyor diye düşündüm

Bebeğim 10 aylık oda çığlık atıyor 1 aydır, ama bi problem olduğunu sanmıyorum. Ya birseyi isteyip alamadığı zaman çığlık atıyor yada abisi ona karıştığı için. Bi nevi tepki veriyor bence. Yani doktorluk birsey yok, hele acillik hiç yoktur insallah.

Uyku düzeni normal dedim ama çocuk bu iki gündür 1 buçuktan aşağı uyumuyor normal zamanda 10.30 civarında uyuyordu

10.30 da çok geç değil mi?
Hava karardığında uyutmanız lazım.
Uyku gerilemeleri görülebilir bu aylarda ona göre sabah uyanma saati ile gündüz uykularını düzenlemeniz lazım.

X