8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Asla rabbime isyan etmiyorm ondan ne gelirse kabulüm ama şu bazı şahsiyetsizler var doğurup sokağa atanlar yada ne biliyim küçük yaşta bişey sattıranlar öldürenler atanlar her gördüğümde içim parçalanıyo böyle sanki kalbimi söküp elime veriyolar yaa

Ama bugün kan sonucu çıkınca internetten baktm bazılarıda negatif filan yazınca gözlerimden kendiliğinden yaşlar aklı bian böyle içim parçalandı
Üzülmek için çok erken bak benim bile hala az da olsa umudum var. Normalde benimle transfer olanlar 5.,6. günden gebelik haberlerini aldı. Ama herkesin bünyesi farklı benim daha 10. Gün yükselmeye yeni başladı. Herkes aynı olmaz canım

Evet onlara ben de çok üzülüyorum. Rabbim gerçekten isteyen, bakabilecek insanlara nasip etsin İnşaAllah

Haklısın tabiki ama ben 8 senelik evliyim ve 4 tane evladımı kaybettim en ufak bi şeyden umutlanabiliyorm. O kürtajlar, ameliyatlar o kadar çok yıprattı ki şuan en ufak şeyi kendime umut ışığı olarak görebiliyorum

Rabbim hayırlı evlatlar versin kuzum. Onlar sana cennette evlat olacaklar.Üzülme bu kez nasip olacak belki

Amin İnşallah bakalm hepsinde bir umut bekliyorz peki senn nasıl oldu sebeplerin neydi cnm
İnşaAllah canım. Ben 32 yaşındayım. 2 senelik evliyim. Baştan beri istediğim halde hiç hamile kalamadım. Sebepsiz interfilite. Fakat bende amh düşük çıktı. Erken menapoz ihtimali var. Yumurtam az ve kaliteleri düşük.

Çok geçmiş olsun rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah benimde sebepsiz infertilite şimdi sen ne zmn test vercksin

Resmi eklesene bş bakalım canım
Tam görünmüyor olabilr ama
8 günğ gördüm canım. Ama keşke hergün yapmasaydın stres yapar bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…