8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

İnşallah inşallah Korkuyorum da test vermeye nasıl olacak bilmiyorum yarın bakalım artık kan veririm gelirken de test alırım
Valla diğer mesajlara baktıysan eğer testlerle kafayı bozmuştum bide yalnız olunca 12.gün evde test yaptm bişey çıkmayınca anladm zaten kan verdim oda 0.6 çıkmıştı tekrar vermem gerekiyodu ama gerek kalmadı galiba

Aynn öyle yaparsn artk cnm inşallah hayırlı sonuçların olur peki bu 3.dediniz ya sizde ne gibi sıkıntı var aşılama yaptırdınz acaba
Adet düzensizliğim vardı bide biraz sprem hızlılığı düşüktü ama onuda sonradan öğrendik 2 aşılamada iyiydi sonrasın da düşük çıktı biraz ama aşılama için yeterli dedi ve sebepsiz yani 5 yıldır istiyoruz. Bundan önce doğum yapmıştım bebeğim 1 sene yaşadı vefat etti hayırlısı bakalım

Yaa kıyamam rabbim sabır versin kuzum sana çok zor benmde 4 tane anne karnında öldü kürtaj oldum.2 senedirde olmuyo

Yaa kıyamam rabbim sabır versin kuzum sana çok zor benmde 4 tane anne karnında öldü kürtaj oldum.2 senedirde olmuyo
Amin canım oy o da zor ya düşük kürtaj olmuşsun bide ilk aşılamamda bende düşürdüm 50 çıkmıştı değer sonra 100 oldu düştü geri adetle attım parça halinde kadınlık işte

Amin canım oy o da zor ya düşük kürtaj olmuşsun bide ilk aşılamamda bende düşürdüm 50 çıkmıştı değer sonra 100 oldu düştü geri adetle attım parça halinde kadınlık işte
Gerçktn çok zor ya ben kayınvalidemle oturdum 3 sene filan onla otururken en son gebeliğimde bi kısmını evde düşürdüm 5 milim kadar geri kalan 12ml atamadığım için çok aşırı yoğun kanamam oldu hastanelik oldum ölümden döndüm diyebilrm

Aman peki doktor lar ne diyor belli bi düşük olunca pıhtılaşmadan şüphe edeler ama iğne felan vurmak gerekecek belki gebeliğin boyunca baktır bunlara da canım

Baktırdım zaten kuzum bi hamile kalsam dünyanın ilacını kullancamda oda nasip olmadı daha
Allahtan Ümit kesilmez geçikiyorsa güzelleşiyordur inşallah dua edelim bol bol bu da bizim imtihanımız pes etmeyelim isyan etmeyelim çoookkk zor bunu hepimiz biliyoruz ama biz yinede ellerimiz duadan indirmeyelim rabbim tüm isteyenlere versin inşallah

Amin cnm tabiki orası öyle rabbim hepimizin imtihanını kolaylaştırsın inşallah

Sonucunu öğrenince burdan yazarmsn cnm mrk ettimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…