8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Merhabalar Naptınız bende 8 inde aşılama oldum yarın kan vereceğim kaşık batmalarım felan var.

Merhaba hasta oldum bugün 14.günümdü aşılamann bende pazartesi vercktm ama olmadı. Aslında adetime 4, 5 gün vardı ama anlamadım.
Demekki yumurta çatlamış çatlamadan 2 hafta sonra adet görmüşsün Allahım sabrımızı artırsın adetlerin düzenlimiydi bende 2 aşılamamda tam 14 mü 15 . Günü adet olmuştum bakalaım Buda 3. Aşılama nolacak bilmiyorum

Nasıl yani anlamadım. Kusura bakmayın benm ilk aşılamam da herhangi bi bilgim yok bu konuda çok kafam karışık şuanda

Aynn adetlerim normalde düzenlidir. Belki birgün önce yada bir gün sonra olurdu sadece

Nasıl yani anlamadım. Kusura bakmayın benm ilk aşılamam da herhangi bi bilgim yok bu konuda çok kafam karışık şuanda
Yok canım ne kusuru yani demek istediğim senin yumurtlaman gerçekleşmiş döllenme olmadığı için de adet görmüşsün bu iyi bir şey aslında yumurtlama olduğunu gösteriyor benim de ikinci aşılamamda böyleydi aşılamam tutmadı tam 14. gün adet oldum

Ya zaten biz aşılamadan sonra pek birlikte olamadık eşim tır şoförü olduğu için tutmaması gayet normal bence

Peki yumurtlama olması nasıl iyi bişey hani aşılama yaptırıyoruz ya o zmn zaten bu çatlatma iğnesi hemen hemen bizim yumurtlama günümüze yakın bi zamana denk geliyo galiba kafalar iyice gitti bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…