7cm Kist

btlc

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
168
57
30
Merhaba kızlar, muaynede 7cm kistim olduğunu öğrendim doktor korkulacak bir şey yok yumuşak dedi,adet görmüştüm kist olduğunu bilmiyordum ağrım sızım hiçbir belirti yok.Duphaston ilacını verdi.Başına bu şekilde gelen var mı ?

Merhaba benimde sag yumurtaligimda 5 cm 1 adet kist vardi. Doktora gittim kendiliğinden geçer dedi 2 ay sonra gittim hala aynı şekilde duruyordu yasmin hapı verdi 3 ay kullan dedi. Adetin ilk günü basladim 7 günlük bir ara verdim adet oldum ve suan 2. Kutum da bitti yine aradayim adet oldum bu sekilde 2 aydir da adetim düzenli oluyor, rendavu aldim kontrole gidecegim kistim küçükmüş mu eger kuculmusse ilaci birakacagim cunku 2 yillik evliyiz vajinusmusu atlattım ve suan bu surecte bizi baya bir yıprattı. İnşallah en kisa surede atlatırız.

Merhaba kızlar, muaynede 7cm kistim olduğunu öğrendim doktor korkulacak bir şey yok yumuşak dedi,adet görmüştüm kist olduğunu bilmiyordum ağrım sızım hiçbir belirti yok.Duphaston ilacını verdi.Başına bu şekilde gelen var mı ?
Yakın zamanda ilaç kullandınız mı yumurta büyüten klomen ya da femara gibi
Epey büyümüş çünkü

Merhaba benimde sag yumurtaligimda 5 cm 1 adet kist vardi. Doktora gittim kendiliğinden geçer dedi 2 ay sonra gittim hala aynı şekilde duruyordu yasmin hapı verdi 3 ay kullan dedi. Adetin ilk günü basladim 7 günlük bir ara verdim adet oldum ve suan 2. Kutum da bitti yine aradayim adet oldum bu sekilde 2 aydir da adetim düzenli oluyor, rendavu aldim kontrole gidecegim kistim küçükmüş mu eger kuculmusse ilaci birakacagim cunku 2 yillik evliyiz vajinusmusu atlattım ve suan bu surecte bizi baya bir yıprattı. İnşallah en kisa surede atlatırız.
Kistiniz sert mi ? Benim folikül kisti sanırım yumurta çatlayamamış içi sıvı dolu dedi yumuşak dedi.İlaçla geçer dedi ama bilemiyorum tam da aşılama deneyecektik bu çıktı :/

Bilmiyorum ki vajinumusu yeni atlatmistik bizde bebek düşünüyoruz dedim kist var yumurta catlamiyor dedi. Farkli bir sorun görse söylerdi sanirim

Kızlarr lütfen bana da yardımcı olun. Benim hiç bir şekilde şikayetim yoktu. Sağ ve sol 6-7 cm kistim çoktu. Uykularım kaçtı her gün ağlıyorum. Kan tahlili sonuçlarımı bekliyorum. Birine çikolata kisti olabilir dedi ama diğerinin ne olduğunu söylemedi. Size de böyle tahlil yaptılar mı? Bilen biri lütfen yardımcı olsun sürekli araştırıyorum. Doktorun tepkisi şaşkınlığı beni çok ürküttü. Lütfen bilen biri süreci yazabilir mi

X