78 yaşındaki sevgilisini sevişirken ezerek öldürdü

helen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
58
0
52
78 yaşındaki sevgilisini sevişirken ezerek öldürdü
44 yaşındaki 100 kiloluk adam 78 yaşındaki partneriyle seks yapmaya kalkınca...
Almanya’nın güneyindeki Oberstaufen kasabasında 100 kiloluk 44 yaşındaki adam, 78 yaşındaki kadın partnerini seks yaparken ezdi. Adam durumu iki saat sonra polise haber verirken, ağır darbeler alan ve kemiklerinin kırıldığı tespit edilen yaşlı kadın hayatını kaybetti. Kendisinden 34 yaş büyük kadınla seks yaparken ölümüne yol açan adam, “Seks yaptığımız sırada onun artık kıpırdamadığını fark ettim'' dedi.

Çocukken anlatmışlardı adamın biri kar,kış,kıyamet bir gün komşusunun bahçede kedisini köpük köpük yıkadığını görmüş kardeşim ne yapıyorsun bu havada öldüreceksin dediysede dinletememiş bir süre sonra tekrar baktığında komşusunun kucağında ölmüş kedisiyle hüngür hüngür ağladığını görmüş
-Ah be güzel kardeşim ben sana demedimmi yıkama öldürürsün hayvanı diye bak ölmüş zavallıcık deyince komşusu salya sümük
-Yıkarken değil beee sıkarken öldü demiş
Ne bileyim konuyla alakası var yok orasını bilemem haberi okuyunca hatırladım paylaşmak istedim bazı şeyler ne yaptığınızdan çok nasıl yaptığınızla ilgilidir değilmi:)

yuhh yanı 78 yasındakı teyzede 44 yasındakı bırıyle beraber olmak yerıne kendı yasıtlarında kendı kılosuna uygun bırını secseydı belkı hala yasıyor olurdu..

yuhh yanı 78 yasındakı teyzede 44 yasındakı bırıyle beraber olmak yerıne kendı yasıtlarında kendı kılosuna uygun bırını secseydı belkı hala yasıyor olurdu..

78 yaşındaki teyze kendi yaşıtı birini seçseydi zaten büyük ihtimal seks yapamıyor olurdu :roflol::roflol:

KADINLARIN ÖLÜMÜDE BUNDANMI OLUR YAHUUUUUUUUUU

Enteresan vallahi ,demek ki insan 78 yaşında bile seks yapmak isteyebiliyor,ne diyeyim belki de teyze mutlu ölmüştürjeyyar

Hani bir söz vardır yetmişinden sonra azanı teneşir paklar diye teyzenin durumu da bu olmuşş:1closedeyes:

Niye canım o da insan evladı değil mi , olabilir.
Sonuçta evli falan da değilmiş.
Çok kaptırmışlar demekki , yazık..

78 yaşındaki tezyecikkk 44 yaşındaki adamla haaa..
vayy be yaşı yok demmekkii seks yapmanın bu yaş farkı çok ya..

gazetde adamın fotoğrafı vardı maşallahı var yani 100 kilo.ben teyzeme şaşıyorum nasıl gözealabildi onca ağırlığı.:1shok::1shok:
insan üste çıkar töbeeeeeee

ana kızlar benim eşimde var bi yüz kilo falan:1shok::1shok:
bundan sonra zayıflamazsayasakkelime
gelince derhal bunu okutmam lazım.

hadi kadın beni bu yaşta beğenip sex yapmak istiyo diye gururu okşanıp yapmış bi hataa
ya adama ne demeli kaç yaş büyük kadınla,her yanı bi hava calan,annane yaşındaki birini nasıl kabul etti,bunu anlayamadım doğrusu.

haketmis kadin 78 yasindaki kadinin ne isi var o yastan sonra tobe tobe ya adama ne demeli o ayri bir sapik hey Allahim sen herseyin en iyisini bilirsin al iste sonuc tenesire gelmisKötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…