Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 75B beden dolgulu sütyen?

nightmarenights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2011
1.238
15
kızlar ya evde 4 tane boyle sütyenim var le jardin marka ama bü türlü rahat edemedim onlarla bide pamuk oldugu için şu an çok terletiyo ve sanki terledikçe göğüslerim dah da küçülüyo gibi hissediyorum:44: ..............terletmeyen, iz bırakmayan sıkmayan, üstünüzde ha var ha yok gibi hissettiğiniz,göğsünüzü kaldıran özelliklere sahip kullandıgınız bi sütyen var mı ya yardım lütfen:KK16:............ yazın bu terleme meselesiini napıyosunuz :44:

burdan da cevap yazıyım zaman:KK55: la senza nın bambudan yapılan sütyenleri var onlar güzel.. açıtmasın iz bırakmasın istiyorsan yine lasenza nın yastıklı balenleri olan body kiss sütyenleri var.. bir dene bence.. terletme meselesini bilemiycem ama diger aradıgın özelliklerin hepsi var

Son düzenleme:
burdan da cevap yazıyım zaman:KK55: la senza nın bambudan yapılan sütyenleri var onlar güzel.. açıtmasın iz bırakmasın istiyorsan yine lasenza nın yastıklı balenleri olan body kiss sütyenleri var.. bir dene bence

hııı ya sütyeni bi türlü ayarlayamıyorum ben göğüslerim hep ya aşağıda kalıyo kaldırıncada sıkıyo falan hiç sevmiyom bu sütyen işini :KK1: bu bambu olunca ne işe yarıyo terletmiyo mu?

evet terletmiyor hem de sağlıklı.. ama dolgusu az yani body kiss in dolgusu daha güzell.. bence dogru beden giymiyorsun ondan olur o ayarlayamamak..sütyenin kopçasını genelde en sıkısını deneyerek alırız ama en geniş olanına takmamız lazım.. çünkü esnedikçe bir tık daha sıkıya getiriliyor.. la senza da ölçüm de yapıyorlar ve en küçükten en en büyüğe kadar her beden var kesin bulursun rahat ettiğin sana uygun bir tane..sadece biraz tuzlu ama indirimleri oluyor bazen..

evet terletmiyor hem de sağlıklı.. ama dolgusu az yani body kiss in dolgusu daha güzell.. bence dogru beden giymiyorsun ondan olur o ayarlayamamak..sütyenin kopçasını genelde en sıkısını deneyerek alırız ama en geniş olanına takmamız lazım.. çünkü esnedikçe bir tık daha sıkıya getiriliyor.. la senza da ölçüm de yapıyorlar ve en küçükten en en büyüğe kadar her beden var kesin bulursun rahat ettiğin sana uygun bir tane..sadece biraz tuzlu ama indirimleri oluyor bazen..

yok bedende sıkıntı yokta teller beni rahatsız ediyo rahat bişiler arıyorum o yuzden, bi ara magazalrı dolaşayım en iyisi hiçte annemsiz almadım şimdi nasık alcam bilmiyorum onu da :KK1:

X