75 kilodan en az 54 düşmem lazim

__meyra__

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2014
798
445
Selam kızlar.Bugün rejime kesin kararla başlamaya karar verdim.75 kg boy 1.56 çok fazla kilo aldım.bugün 1 nisan,mayısın 1 inde kaç kiloya düşeceğimi merak ediyorum.inşallah veririm.sorun şu ki anne,kardeş.kv,eş,dost kime gitsek ikramda bulunsalar rejimdeyim diyorum.birkereden birşey olmaz diyorlar.hayır dedikce ısrar ediyorlar.bir tane al bari diyorlar.o birtaneyi yediğim zaman kendimi frenliyemiyorum.hiç yememek daha doğrusu.az yediğim zamanlarda gözüm kararıyor,basım dönüyor.bu durumda nasıl kilo vermeyi başarabilirim sizce.

Selam kızlar.Bugün rejime kesin kararla başlamaya karar verdim.75 kg boy 1.56 çok fazla kilo aldım.bugün 1 nisan,mayısın 1 inde kaç kiloya düşeceğimi merak ediyorum.inşallah veririm.sorun şu ki anne,kardeş.kv,eş,dost kime gitsek ikramda bulunsalar rejimdeyim diyorum.birkereden birşey olmaz diyorlar.hayır dedikce ısrar ediyorlar.bir tane al bari diyorlar.o birtaneyi yediğim zaman kendimi frenliyemiyorum.hiç yememek daha doğrusu.az yediğim zamanlarda gözüm kararıyor,basım dönüyor.bu durumda nasıl kilo vermeyi başarabilirim sizce.
Rejimdeyim deme dişin ağrısın miden ağrısın yada bulansın bahane bul.
Hiçmi bulamadın al biraz yiyomuş gibi yap

Besinlerin Karbonhidrat Degerleri
Karbonhidrat diyeti sayesinde istediginiz ögünde dilediginiz kadar yiyebilir, bu sayede aç kalmadan kilo verebilirsiniz. Tek yapmaniz gereken günlük aldiginiz karbonhidrat miktarini azaltmak. Sismanlamamizin en önemli nedenlerinden biri de fazla gida almamiz sonucunda vücudumuzda yag birikmesidir. Vücuttaki bu yaglar genellikle de alinan karbonhidratlarin yakilmayip depolanmasiyla olusur.

Normal bir insanin günlük almasi gereken karbonhidrat ünite miktari 70 75 arasindadir. Her gün bu miktarda karbonhidrat alan kisi kilosunu dengede tutar ve sismanlamaz. 70 ünitenin altinda karbonhidrat alan kisi ise kilo verir. Karbonhidrat üniteniz 4050 ünite arasinda kaldigi sürece inmek istediginiz kiloya kolayca erisebilirsiniz.

Karbonhidrat diyetini yaparken aç kalmazsiniz. Bu sebeple de sinir siteminiz yipranmaz. Rejim sirasinda özellikle dikkat etmeniz gereken en önemli nokta sekerli ve unlu yiyeceklerden kaçinmak olmalidir. Bunun yaninda listenizde, yumurta, peynir ve balik gibi hem besleyici hem de karbonhidrat degeri düsük besinleri bol bol bulundurabilirsiniz.

X