Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 75 bedenden 80 bedene çıkmam lazım :(

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
kızlar vücudumu genel olarak severim ama göğüslerimden memnun değilim. 75i bile dolduramıyorum. çatal desen yok. dekolte bile güzel durmuyor.

yaz gelicek bikini giyicem bu göğüslerle tekrar bikini gimek istemiyorum. 3-4 aya kadar göğüslerimi 80 bedene çıkarmam mümkün mü? ve çatal göğüs büyüdükçe ortaya çıkar mı?

denenmiş yöntemlerinizi masajlarınızı kullandığınız bitkisel şeyleri söyleyin lütfen. şimdiden sağolun.

Göğüs büyütme ile ilgili topicler var.Ben de zayıf olduğum için göğüslerim küçük çatalı da yokboshayallersmile
Gerçi kilo alsam da yağ bezlerim belden aşağıda daha fazlalar.Bana yine hüsran bana yine hasret bana yine göğüssüz günler düştükaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ben de aynen 75 ten 80 e çıkarmak istiyorum ama sanırım 4 ayda olcak bir iş değil :/ ben kara üzüm çekirdeği tozu kullanııyorum ve her akşam çörek otu yağıyla masaj yapıyorum

ya birileri diyo ya hani masaj yapıyolarmış 4 -5 cm büyüyomuş. hatta hatırlıyorum birileri çilek yağını öneriyodu. işe yaramıyomuymuş onlar?

evet ben de okudum öyle diyenleri ama bunun yanında uzun süre sonra sonuç alanlar da var bakalım ben çok olmadı başlayalı en azından yaza kadar denerim.. =/

cnm küç ü ve şerbetçiotunu dene en azından 4 ay
bakalım değişim olacak mı,inş olur :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan

bende mersin yağı çörek otu yağı ve şerbetçi kremini kullanıyorum biraz fark etti sanki..çatal bölgesi belirginleşti en azından bakalım ne olacak..daha bi hafta oldu başlayalı..

Hoşgeldin canım aramıza gögüs büyütme marotonuna sende başla

önerilerim
küç
masaj bitkisel yağlarla mersin çöreketo yağı we birsürü yağ
şerbetciotu'yla krem

we bütün topikleri okursan bilgi edinirsin canım
we bunları yapıcaksan düzenli yapki sonuç mükemmel olsun tamammı tatlım
kolay gelsinopuyorumnanaktan

nurumun dediği gibi aramıza hoş geldin kaydirigubbakcemile5 hepimiz aynı amaç çin uğraşıyoruz bünyeye göre değişse de bazen ümidimizi yitirsek de ve bazen elimize metreyi alıp yarım santime bile sevinsek de birşeyler için uğraşıyoruz...ben mersin yağı çilek yağı ve çörektu yağı ile masaj yapıyorum ve günde 1 bardak adaçayı 1 şeker kaşığı küç ve gece yatarken şerbetçiotu kremi...önce çilek ve mersinyağı karışımıyla başladım ama sanırım asıl etkiyi çörekotu yağıyla masaj ve şerbetçiotu kremi sağladı 4 günde 1.5cm büyüdü :teytey: hala devam ediyorum..

Başardım canım küç le masajla we son yaptıklarımla 6 cm büyüdü büyümeyede dewam cm olarak büyümesede dolgunlaştığını hissediyorum gözüme daha güzel gözüküyor gerçekten büyüyor kızlar istekle şewk'le yapın opuyorumnanaktan

Başardım canım küç le masajla we son yaptıklarımla 6 cm büyüdü büyümeyede dewam cm olarak büyümesede dolgunlaştığını hissediyorum gözüme daha güzel gözüküyor gerçekten büyüyor kızlar istekle şewk'le yapın opuyorumnanaktan

adına çok sevindim kardeş 6 cm de olsa bnde istiyorum ama bnde sonuç yok hala beynim sulandı o şu bu derken...sen bu 6 cm mi nekadar sürede başardın

ben hayıt tohumu kullanyorum.
1 hfta oldu kullanalı bi gelişme görmedm henüz. :KK43: ama braz zmn gerekyomş.
gelişme olursa yazrm...

X