🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Emzirirken içilir mi hiçbir fikrim yok ama ya bence içmeyin
Tamam riske atmayımmm
Yaa güzel olmuş ama lütfen beni spordan muaf tutun Cidden vaktim yok

Hay demez olaydım affolunuyor diye

Duydunuz bu cezaya girmiyor ona göre
Ben bugün bi markete gidiyim
Şekersiz çikolata var ülkerin o çok güzel gri paket, o ve yulafla çok güzel tatlı oluyor sufle gibi
1 yumurta, 1yk bal, 2 yk sanırım yulaf unu, 1 yk kakao atıyordum, 1yk su, 4 kare de şekersiz çikolata. Diyetisyenim vermişti bunu Sufle kaplarında pişiriyordum 3 kap falan çıkıyordu ama hatırlamıyorum tarifi tam olarak, kafana göre yapınca da tutuyor en son öyle yaptım sonra ayarlarsınız damak zevkine göre, güzle bi ara öğün bazen hepsini kahvaltı nıyetine yiyorum

Bu arada hafta sonu kaçırıp 1 kg artışım olmuştu su falan tabi ama 1 kg vermişim cuma günkü tartımdayım, haftalık hedefimi tutturmak için 2 kg kaldı yine, zor ama bol koşu protein ağırlıklı beslenme ve akşam erken yemeği bitirmeyle olacagına inanıyorum kolay veririm aslında önemli olan geri almamak
Durum değerlendirmesi yapayım dedim

ahah balım valla ben demedım dıyetısyen dedı cikileta yazayım mı dedı yazın dedim hafta da 3 -4 gun kahve yanında var ama 3 kare yazarsam ceza vermeyin heee
Haha iyi yapmışsın balım tamam tamam
selam merhaba :)
Merhaba
Tamam riske atmayımmm

Yaa güzel olmuş ama lütfen beni spordan muaf tutun Cidden vaktim yok
Tamam canim sorun yok merak etme
Hay demez olaydım affolunuyor diye

Yaa harika tarifmis bunu ekran resmi aliyim
İyi yaptın canım
Haftada 3 kılo falan nasıl veriyorsun ya benim rekorum sanirim 1.5 kilo fazlası olmuyor.

Şuan koşu yapıyorum dün 3km bugün 5kmye çıkardım bu hafta kardiyodan gideyim sonra videolara başlayacağım o zaman tabiki paylaşırım istersen
Olur canım takipteyim sporlarını. Koşu da süper, tebrik ederim.
Buraya yazarken de affolunuyor gibi o yüzden o kesmiyo kaçamaklarımı
Civcivim pıçaklarını daha ortaya çıkarmadı çünkü
Çok geçmiş olsun canım yoğun bir dönemdesin
Çok sağol canım, Allah büyük dertler vermesin
Bugünden itibaren gündüzleri de girmeye çalışacağım canım, motivasyonumu arttırıyor burası. Kızın için geçmiş olsun, inşallah bir an önce toparlanır, kuzular hiç hasta olmasa keşke.

Sanırım ben kavga ederdim, kalkıp kendin yapsaydın derdim Konuyu uzatmadan tatlıya bağlamanız iyi olmuş tabi, huzursuzluk daha fena.

Etrafım hep erkek çocukları ile dolu, yeğenlerim ablamı çıldırtıyor, hiç ders başına oturmak istemiyorlar. Benimki bitse de kurtulsam motivasyonuyla yapıyor

Çayı şekersiz içmek çok önemli dimi

Sağol kuzum ancak şekerden kısabildim börek harcı artsaydı onu yapacaktım öğünde işte malum dönem şeysi yarın inş herşey bittiğine göre menüden sıkmaya devam
Bir günlük değişiklik çok zarar vermez canım, kendini üzmeye değmez. Miktar olarak en azından sınırda kalmışsın. Sana da devam etme gücü vermiştir hem.

Diyete birlikte başlamak lazım, gerçi o zaman da yoldan çıkmaları daha kolay oluyor ama yine de bir nebze durdurabiliriz belki

Balım ben leslie düşündüm ama bilmem ki. Aslında eliptik daha iyi olur ama nedense eliptik yaptığım haftalar kilo veremiyorum gibi geliyor(beslenmeden kaynaklı mi bilmiyorum emin degilim)
Sanırım ben de ilk günler leslie ile başlarım ki bacaklar yerinden kalkamayacak hale gelmesin
Balim temizlik denemez aslinda ona temizlikten öte bir şey yaptim dokunmadigim yer kalmadı evde bayağı dağilmişti. Bel ağrısından duramadım akşam zaten sporu bırak. Şimdi iyiyim şükür.
Ellerine sağlık balım, bana da öyle bir temizlik lazım ama yapacak adam yok
Allah yardimcimiz olsun deprem konusunda da canim İzmirde olmus hissettiniz mi
Yürüyüşteydik canım o yüzden hissetmedik.
Picaklar burda ne yapcan ki
Sonraki mesajlarda ne yapman gerektiği belli olmuş bile canım
Demek buraya yazarken affolunuyor diye kesmiyor seni hee
Sen simdi naneyi yemedin mi (öyle bi video vardı ona göndermedir)
İşte tam da burası

Pıçaklar çekilmiş

Bakalım ilk ceza kime nasip olacak (ben olabilirim gibi geliyor )
Ye gitsin canım yaaa nolacak (ceza vermek için pusuda bekleyen bir sonngulen )

benim de listemdeki kahvtım yulaf :) onumuzdeki 3 gun de yulaflı kahvaltı yapıcam sanırım cunku dongude onlar kalmıs
Allah kolaylık versin lisbetcim
Duydunuz bu cezaya girmiyor ona göre
Ben bugün bi markete gidiyim
Benene benene, bence cezaya giriyor

Artıyı attıysan eksi de gelirsin canım cumaya. İki kilo birden olmasa bile 1 kesin gelir bence.
Kızlar acı biber turşusu yada normal salatalık vs turşusu yenir mi diyette
Ben yiyorum, perşembeye dikkat etmek lazım, cuma günü ödemlerle uğraşmayalım. Sadece turşu değil, şişiren tüm yiyecekleri tartıdan önce yemeyelim bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…