Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 70 beden.

yesil8

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
126
1
kızlar sizlerde benim gibi destekli sert acıdan sıkan o lanet şeylerden bıktıysanız buraya tavsiyelerimizi yazalım. 70 beden bulabilen varsa tabi!

Ben yaz bitince ankara da ankamall de girlstop'tan 70 beden yarım dolgulu almıştım ve o hep özendiğim dantelli çok uçuk limon sarısıydı. 60 tl den indirimle 30 a almıştım ve bütün desteklilerimi çöpe attım.

Hatta La senza da indirimler bedavalar falan çok sık oluyor toplaşıp gitsek mi ne :) ( reklama giriyor mu yazdıklarım acaba?)

ben izmitte oturuyorum küçük biyer burası bulabildiğim tek yer kipa :) kendi iç çamaşırı bölümü var ve bildiğim kadarıyla ankarada da var kipa. oraya bir bakın isterseniz çok çeşitli renk renk var 70 beden hepsini ordan aldım ben fiyatlarıda uygun en fazla 25 tl ye vardı hatta geçen bitane siyah dantelli aldım 7 tl ye

ben anlamadım niye 70 beden alıyosunuz:44: sıkıştırıp üstten güzel göstermek için mi:26:

ben anlamadım niye 70 beden alıyosunuz:44: sıkıştırıp üstten güzel göstermek için mi:26:

Keşke öyle olsa:) ben artık destekliden falan bunaldım istemiyorum şöyle rahat olsun istiyorum büyük gözüküp gözükmemesini önemsemiyorum o yüzden tek çıkar yol 70 beden :)) 75 olmayanlardanım mesela:)

bana mı söylediniz anlamadım ama sıkıştırmakla ne alakası var ? 75 büyük geldiği için ve göğüs ölçümüz 70 olduğu için olabilir mi ?

anladım canım bende büyütmeye çalışıyorum, inş. hep beraber büyütürüz

bana mı söylediniz anlamadım ama sıkıştırmakla ne alakası var ? 75 büyük geldiği için ve göğüs ölçümüz 70 olduğu için olabilir mi ?

canım beni yanlış anlamışsın sadece anlamadığım için sordum.bende büyütmek istiyorum kafaya çok taktım ama bir kaç kez uğraştım olmadı yeni şeyler araştırıyorum

canım beni yanlış anlamışsın sadece anlamadığım için sordum.bende büyütmek istiyorum kafaya çok taktım ama bir kaç kez uğraştım olmadı yeni şeyler araştırıyorum

kusura bakma o zaman yanlış anlamışımm

arkadaslar konu açtım isterseniz sorularınız varsa bana sorabılırsınız birsuru sey kullanmıs olarak sıze yardımcı olabılecegımı dusunuyorum.. suanda çörek otu yagı ve hayıt tohumu kullanıyorum ve işe yarıyorr...

aynı dert bendede var 70 bulamıyorum markalı ürünler bile bize göre tasarlamıyo geçen pazardan aldım :) bi o oldu oda bayan getirmiyorum 70 araya kaynamış dedi bozuldum bi benmiyim diyordumki sizde varmışsınız 70 kullanan bıktım artık taş gibi rahatsız ediyo sütyenler yatarken çıkarmak istyrm ama çok küçük olunca çekiniyorum eşimden kıyafet üzerinde olunca yok gibi :) silikonmu yaptırsam diye araştırıyorum çok kararsızım doğallıktan yanayım ama dur bakalım napcaz :))

aman ne silikonu ne gerek var ki yani bizi beğenende böyle beğensin dediğim gibi kipada var renk renk dantelli falan onlardan alıyorum ben takınca çok güzel görünüyo sizin oralardada varsa gidip bakın derim

Of evlenince ben de öyle olurum gibi :) La senza'ya bakın netten anladığım kadarıyla 70 beden 32 beden La senza'da ve neler neler var Ankara'da kipa var mıydı yahu uygun bir zamanda gideyiiim:) Yoksa yarıyıl tatilinde İzmir'de giderim artık :)

Eveeet İzmir' e gittim ve önerinizi dinledim. Kipaya gittim ve 6 tane 70 beden aldım !:) Ohh nasıl rahat üstelik rengarenkler :) Kampanya vardı sanırım 4 tanesini çifti 25 tl ye aldım 2 tane de ayrı bir sepette 6 tl ye vardı :) mükemmel gerçekten çok rahat:) Artık Çamaşır alışverişimi İzmir tatillerime bırakıyorum, Çok teşekkür ederimmm:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…