70 000 ya varis hamılelık için....

berirem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
1.931
740
arkadaşlar hamıle kalmak için 70 000 ya varıs okuyorlarmış int okudum ...yapan varmı bılgı verirmısınız...bırlıkte okuyalımmı....

arkadaşlar hamıle kalmak için 70 000 ya varıs okuyorlarmış int okudum ...yapan varmı bılgı verirmısınız...bırlıkte okuyalımmı....

canım merhaba,

biz bir forumda kızlarla birlik olduk okuyoruz. profilimden o konuyu bul oradan yaz senide ekleyelim ama bizimki ya varıs değil, ya bedi.

bende okuyorum ama 500 tane okuyabildim 2 gün oldu başlayalı inşallah tez zamanda bitiririz ....

3000 tane daha okudum....4.500+500+3.000=8.000...OLDU:KK54:
ohh ohhhh maşallah ne güzel ben yavaş ilerliyorum şu andan meryem suresi yasin birde kısa kısa sürelerim var onlarıda okuyorum bir yandan daha ben 1000 yapabildim :) allah kabul etsin

ohh ohhhh maşallah ne güzel ben yavaş ilerliyorum şu andan meryem suresi yasin birde kısa kısa sürelerim var onlarıda okuyorum bir yandan daha ben 1000 yapabildim :) allah kabul etsin
canım sen bize yardım içinYa Varis okuyorsun yoksa kendinemi ?karışıklık olmasın çünkü ben senin okuduğun 500 taneyi buraya ekledim de:KK17:istersen hep birlikte okur berireminki bitince sana okuruz...:KK54:

canım sen bize yardım içinYa Varis okuyorsun yoksa kendinemi ?karışıklık olmasın çünkü ben senin okuduğun 500 taneyi buraya ekledim de:KK17:istersen hep birlikte okur berireminki bitince sana okuruz.
.canım sanırım bir sorun oldu bende hamilelik için okuyordum sanırım karışıklık oldum bu 1000 tane senin olsun yine okudukça sana haber veririm eklediysen çıkarmak olmaz.... allah dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhh :))))))

canım çok teşekkür ederim....Rabbim sanada tez zamanda bebeğine kavuşmayı nasip etsin....:emir_bebek::KK52:8.000+1.000=9.000....oldu...

X