7 martta doğum yapan var mı?

ben 7 martta erken doğum yapanlardanım.başlık açtığınız için sağolun.bizimkisibeni zayıflatmak için çaba harcıyor.hamile olmadan önce 60mıstım şimdi55.neyse onların sağlığı keyfi yerindeolsun.gelişi bayağ maceraydı bize şimdide her günümüz onun yeni birşeyler öğrenip mutlu olmasıyla,kucaktan beni indirmeyin ben size yapacağımı bilirim çığlıklarıyla geçiyor. parmaklarının hepsi ağzına sığsa rahat edecekde sığmayıncada çığrıyoz benim oğlum böyle

merhaba benim kızım da geç geldi 41.haftada doğurdum suni sancı ile.benimkinin de elleri hep ağzında. ama en tatlı zamanları ben yeni yeni anneliği tadıyorum bundan önceki zamanlar sıkıntılıydı hep ağlıyodu şimdi gülücükler saçıyo etrafına :sm_cool::sm_cool:canım kızım. siz ek bişey veriyomusunuz?

4.ayda başladım.daha doğrusu annem baslattı.önce şekerli su sonra hoşaf sonra peynir -pekmez-azıcık ekmekle peynir,çorbalara azıcık ekmek batırıp yutmayı öğrensin diye verdik.bunları daha öğün yapmadım hep atıştırma doktor sanırım buay basla diycek .ama bizimkisi yutma kavramını erken öğrendi

a.s. merhabalar arkadaşlar,benim kızım da 7 martta doğdu,siteyi hem hamilelik hem de doğum sonrası hep takip ettim ama üye olmak yeni nasip oldu,umarım güzel vakit geçiririz,sevgiyle kalın...kaydirigubbakcemile3

X