7 haftalık ilişki ve eş ile birliktelik

wickerpark

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
422
187
31
Merhaba, 7 8 haftalık hamileyim doktor görüşü sormuştum eş ile birliktelikte sorun olur mu rutin hayatına devam et demişti. Birlikte olduktan 3 4 saat sonra çok hafif kahvemsi leke geldi. Kan değil leke. Normal midir yaşayan var mı.

Doktoruna danis mutlaka durumu soyle kahve lekeler önceden olan ve atılamayan kandır. Ben yaşamadım ama bi tanidigima olmustu kahve degildi pembe kandi bi sorun olmadi doğdu sağlıkla bebeği.

Doktoruna danis mutlaka durumu soyle kahve lekeler önceden olan ve atılamayan kandır. Ben yaşamadım ama bi tanidigima olmustu kahve degildi pembe kandi bi sorun olmadi doğdu sağlıkla bebeği.
Ben duymadım ama doktora ilişkiyi sorduk sorun yok demişti. Laf arasında kahvemsi akıntı gelebilir normaldir demiş eşim duymuş çok da kırmızı değil kahve de değil tam bulanık kahve leke şeklinde

Ben duymadım ama doktora ilişkiyi sorduk sorun yok demişti. Laf arasında kahvemsi akıntı gelebilir normaldir demiş eşim duymuş çok da kırmızı değil kahve de değil tam bulanık kahve leke şeklinde
Tekrar sorarsın için rahat eder sanirim genelde yasanan bir durum tabi gebelikte kahvede olsa pembede olsa korkutuyor hemde çook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…